Новий Mercedes Sprinter полегшить життя фліт-менеджерам

Новый Mercedes Sprinter облегчит жизнь флит-менеджерам

Після зміни поколінь Mercedes Sprinter найлегше впізнати за зміненим фарам, решітці радіатора і переднім бампером. До речі, з 1995-го по 2018 рік німці продали по всьому світу 3,4 млн автомобілів.

M
ercedes Sprinter другого покоління, що випускається з 2006 року, йде на спочинок. Наступник вже розсекречено, а його поява в європейських шоу-румах очікується в червні 2018 року. Але замовлення приймають вже зараз: від 19 990 євро в Німеччині. Одне з найважливіших змін ― поява системи Mercedes PRO connect. Вона покликана підвищити ефективність роботи корпоративних парків: скоротити витрати компаній з допомогою аналізу водіння, спростити зв’язок фліт-менеджера і водія, налагодити більш гнучке планування поїздок і дистанційне управління деякими функціями автомобіля. Таке в цьому сегменті застосовується вперше.

Новый Mercedes Sprinter облегчит жизнь флит-менеджерам

Ззаду новий Sprinter відрізняється від старого ліхтарями і відсутністю виштамповок на орних дверях. Задня підвіска може бути зі сталевими пружинами, з скловолокнистими полегшеними ресорами або пневмоелементи. В залежності від виконання витрата палива в змішаному циклі становить від 6,9 до 9,7 л/100 км

Однак і за «залізок» є новини. Нехай вас не бентежать знайомі пропорції, ті ж отвори дверей і боковини кузова ― перед нами серйозно перероблений Sprinter. Головна новина: тепер модель доступна з трьома видами трансмісії, включаючи не тільки задньо – і повнопривідну, як раніше, але передньопривідну. Порівняно з задньопривідними версіями у машин з приводом на передок об’єм кузова збільшився на 0,5 м3, вантажопідйомність стала більше на 50 кг, а навантажувальна висота знизилася на 80 мм.

Новый Mercedes Sprinter облегчит жизнь флит-менеджерам

Красиві прилади з великим кольоровим дисплеєм, центральний сенсорний екран діагоналлю 10,25 дюйма і багате оснащення. У його списку входять клімат-контроль, електропривод водійського крісла з пам’яттю, мультимедійна система з навігацією і доступом в Інтернет, адаптивний круїз-контроль, камери кругового огляду.

Новый Mercedes Sprinter облегчит жизнь флит-менеджерам

Німці оптимізували систему демонтажу сидінь в салоні пасажирської версії. Також серед приємних нововведень ― технологія бездротової зарядки смартфонів. До речі, максимальний об’єм кузова-фургона той же ― 17 кубометрів.

Новий Mercedes Sprinter пропонується клієнтам у багатьох варіаціях, яких налічується аж 1700! У гамі є панельний фургон, мікроавтобус, пікап і голе шасі з одинарною або подвійною кабіною. Плюс три типу приводу, п’ять варіантів збільшення колісної бази (від 3250 до 4325 мм) і максимальною масою від трьох до п’яти з половиною тонн. І це ми ще не дійшли до силових агрегатів. На Спринтери встановлюються турбодизелі з чотирма або шістьма циліндрами, які працюють в парі з механічними й автоматичними коробками передач. Останні представлені двома видами.

Новый Mercedes Sprinter облегчит жизнь флит-менеджерам

В 2019 році, після виходу на ринок електрокара Mercedes eVito, покупцям запропонують і повністю електричний eSprinter. По техніці інформації поки немає, але навряд чи вона буде сильно відрізнятися від начинки eVito. Останній отримав електромотор, що розвиває 84 кВт (114 к. с.) і 300 Н•м, а заряду акумуляторів вистачає на 150 км.

Модифікації з переднім приводом комплектуються чотирициліндровим агрегатом 2.1 в трьох ступенях форсировки ― 114, 143 і 177 сил. Для задньопривідних машин доступний такий же двигун, але видає від 114 до 163 к. с. За замовчуванням з обома двигунами працює шестиступінчаста «механіка», але якщо Спринтерам з заднім приводом покладається модернізований семиступінчастий «автомат» 7G-Tronic Plus, то для переднеприводников ― новий девятидиапазонный. А на вершині гамми розташувався колишній трилітровий V6, що видає 190 сил і 440 Н•м. Щоправда, з якою трансмісією він буде поєднуватися, поки не повідомляється.