Новий кросовер BMW X4 от-от виявиться на конвеєрі

Новый кроссовер BMW X4 вот-вот окажется на конвейере

BMW X3 помітно популярнішим більш дорогого і менш практичного X4. За 2015-2017 рр .. в Європі та Сполучених Штатах продано 251 230 «ікс-третє» проти 86 717 «ікс-четверте». Різниця в ціні базових версій зараз становить п’ять тисяч доларів чи євро, а в Росії ― 110 000 рублів.

П
виробництво нинішнього кросовера BMW X4 в Спартанберге (Південна Кароліна) припиниться вже в березні–квітні 2018-го. «Ікс-четвертий» виправдав очікування своїх творців, тому його рід продовжиться новою моделлю. Її дебют і випуск у США намічені на цей рік, хоча зовнішність вже не є секретом. Раніше в об’єктиви фотокамер потрапив автовоз, на якому перевозили передсерійні пятидверки BMW X4 другого покоління. Більш того, це модифікації M40i і M40d, яким судилося бути найбільш дорогими і швидкими до виходу повноцінної М-версії з трилітровим бензиновим бітурбомотором.

Новый кроссовер BMW X4 вот-вот окажется на конвейере

За замовчуванням BMW X4 отримає повнопривідну трансмісію і восьмиступінчастий «автомат» на всіх версіях, крім базової дизельної. Остання спочатку буде оснащуватися шестиступеневою ручною коробкою передач.

Головне ― як і раніше, BMW X4 і співплатформеного X3 буде чи не одна особа, особливо в спортивному аеродинамічному обважуванні. Світлодіодні фари дивної форми, укрупнені фірмові ніздрі решітки радіатора, передні бампери з великим центральним повітрозабірником, горизонтальними протівотуманкамі і Г-подібними хромованими вставками біля них ― нічого нового. Схожої форми і випускні патрубки, хоча дизайн легкосплавних коліс (21 дюйм) і задній бампер у BMW X4 трохи відрізняються.

Новый кроссовер BMW X4 вот-вот окажется на конвейере

Після зміни поколінь BMW X4 схудне приблизно на півцентнера. У базову комплектацію версій M Performance увійдуть рульове управління із змінним передавальним відношенням і занижене шасі з электронноуправляемыми амортизаторами.

Новинка з індексом G02 буде базуватися на платформі CLAR з двухрычажками спереду і многорычажкой ззаду. За чутками, X4 буде трохи довше «ікс-третього» і нижче нього, але ширина, розмір передньої і задньої колії і колісна база залишаться такими ж. Тобто відстань між осями складе 2864 мм. Під капотом звичайних версій пропишуться ті ж мотори, що і на донорської моделі: поки мова йде про турбомотор 2.0 (184 або 252 к. с.) і турбодизелях 2.0 (190 л. с.) і 3.0 (265 л. с.). А BMW X4 у виконаннях M40i і M40d обзаведуться трилітровими агрегатами потужністю 360 і приблизно 320 сил відповідно.