Наступний Peugeot 508 отримає оптику від концепту Instinct

Следующий Peugeot 508 получит оптику от концепта Instinct

З 2011-го по 2017 рік в Європі французи реалізували 369 070 седанів і універсалів Peugeot 508 (з них 224 000 ― за перші три роки продажу). Для порівняння, Volkswagen Passat розійшовся тиражем 1 355 751 штука, а Opel Insignia ― 632 858.

Ф
иаско. Це гарне італійське за походженням слово як не можна краще характеризує ситуацію на ринку для Peugeot 508. Останні роки попит на французьку модель стрімко падає: у 2017-му в Європі вдалося збути 22 842 машини, що на 38% менше аналогічного показника за минулий рік. А про продажі в Росії навіть говорити соромно ― дев’ять реалізованих «п’ятсот восьмих»! Швидка допомога у вигляді наступника вже на підході ― прем’єра очікується на березневому автосалоні в Женеві. Досі ми бачили тільки закамуфльовані прототипи, але нещодавно на одному з сайтів фанатів Peugeot виклали картинку з серійним 508.

Следующий Peugeot 508 получит оптику от концепта Instinct

По фотографії здається, що задній бампер буде сильно виступати, а навантажувальна висота багажника вийде немаленькою. Заднє скло помітно нахилена, щоб надати седану профіль фастбека. За чутками, потужність моторів спочатку складе 120-180 сил.

Следующий Peugeot 508 получит оптику от концепта Instinct

Фірмовий інтер’єр i-Cockpit буде майже повністю уніфікований з внутрішнім оздобленням кросовера Peugeot 5008. Опціонально доступні віртуальна панель приладів, сидіння з масажем та вентиляцією, мультимедійний комплекс з восьмидюймовых дисплеєм, 3D-навігацією і доступом в Інтернет.

Вид тільки з одного ракурсу, але і з нього зрозуміло, що конвеєрний варіант робили з оглядкою на концепт-кар Peugeot Instinct. Від нього ж запозичили світлодіодний малюнок задніх ліхтарів. Ще можна відзначити поздовжню ребристу виштамповку вздовж борту і додаткове бічне віконце ближче до задньої стійки, чого раніше у моделі не було. В основу новинки ляже модульна платформа EMP2, а під капотом пропишуться бензинові турбомотори 1.2 PureTech і 1.6 THP і пара турбодизелів серії BlueHDi робочим об’ємом 1,6 і 2 л. Очікується також гібридна версія. Коробки передач будуть шестиступінчасті ― механічні або автоматичні.