Найпотужніше купе BMW M2 отримає приставку Competition

Мощнейшее купе BMW M2 получит приставку Competition

Якщо вірити сайту bmwblog.com, дебют дводверки BMW M2 Competition намічений на квітень 2018 року, а перші клієнтські машини приїдуть в шоу-руми влітку. За чутками, двигун 3.0 з двома турбокомпресорами буде розвивати 410 сил і близько 500 Н•м.

П
рошлый рік був для концерну BMW успішним у плані реалізації нішевих автомобілів. Наприклад, за 2017-й німці продали по всьому світу 100 тисяч гібридів та електромобілів. Залишимо цю статистику європейцям. Нам же більш цікавий той факт, що за той же період у світі купили 80 тисяч автомобілів серії M і M Performance. Такий попит спортивні моделі BMW демонструють вперше в історії автовиробника. І сімейство подібних машин буде розширюватися. На підході до речі, купе BMW M2 в більш потужною і швидкої версії. Як назвуть двухдверку, у якій буде оригінальний двигун і ходова частина?

Мощнейшее купе BMW M2 получит приставку Competition

Неофіційне зображення дає зрозуміти, як буде виглядати автомобіль. Відмінності від звичайної версії в вуглепластикових елементів ― накладках під переднім бампером і порогах, даху, спойлері на кришці багажника і дифузорі. У гамму додадуть пару нових кольорів кузова ― Silver Hockenheim і Orange Sunset.

Традиційно фірма BMW пропонує для М-карів більш просунуті модифікації. Називаються вони по-різному ― CS, GTS, Competition. Словом competition і назвуть спецверсію «ем-другий». Про це нам говорить напис на приладовій панелі, фотографію якої виклали на форумі bimmerpost.com. Гарну назву для купе, яким встановлять трилітровий шестициліндровий мотор S55 від BMW M3/M4 і менш податливе шасі з більш чіпкими шинами. Очікується ще углеродокерамические гальма і багата базова комплектація. Вибрати можна буде лише коробку передач ― шестиступінчасту «механіку» або семідіапазонний преселектив.