Модель Dodge Durango SRT стала ще трохи спортивнее

Модель Dodge Durango SRT стала ещё немного спортивнее

Смуги, що простяглися від носа до хвоста, можуть бути одного з п’яти кольорів (Bright Blue Flame Red, Gunmetal Low Gloss, Low Gloss Black і Sterling Silver) і коштують $1195. Їх можна замовити як на версію SRT, так і R/T.

П
виробник визначає Dodge Durango SRT як «most powerful and fastest three-row SUV» (самий потужний і швидкий кросовер з трьома рядами крісел), що не зовсім вірно, враховуючи трехрядную Бентайгу. І все ж час розгону до 60 миль/год в SRT відмінне — 4,4 с, як і проходження чверті милі з місця за 12,9 с. Можна швидше? Поки компанія не створить якийсь Durango Trackhawk — ні. Сторонній тюнінг ми тут не розглядаємо. Але трохи більш свою покупку зробити можна. На автосалоні в Чикаго компанія представила нові компоненти для Durango SRT з каталогу Mopar Performance Parts.

Модель Dodge Durango SRT стала ещё немного спортивнее

На Durango SRT стоїть мотор V8 6.4 Hemi з віддачею 481 к. с. і 637 Н•м, восьмиступінчастий «автомат» і повний привід з декількома режимами роботи, в тому числі трековий, в якому назад йде до 70% тяги. Маса причепа може досягати 3946 кг, що виробник називає кращим параметром в класі.

Зовнішній вигляд кросовера починаючи з березня можна буде оживити «гоночними смугами». З весни покупці зможуть замовити і нову вихлопну систему з нержавіючої сталі від бюро Mopar. Вона володіє зниженим опором потоку і впливає на продуктивність (наскільки саме, не уточнюється), а ще змінює звук вихлопу. Коштує така система для SRT $1850. Аналогічну можна придбати і для 365-сильного побратима Durango R/T (за $1595).

Модель Dodge Durango SRT стала ещё немного спортивнее

Крім звуку нова вихлопна система впливає на вигляд кросовера, адже її вінчають поліровані патрубки діаметром 102 мм

У моделі Dodge Durango SRT підвіска і так перенастроєна порівняно з простими Durango, але тепер покупець може піти далі, замовивши набір пружин з заниженням кліренсу на 15 мм. Вони змінюють розташування центру ваги автомобіля, скорочують його присідання при розгоні і клювки при гальмуванні, а також крени в поворотах. Коштує такий комплект всього $325.

Модель Dodge Durango SRT стала ещё немного спортивнее

Новий комплект пружин спеціально розрахований для роботи разом зі штатними амортизаторами SRT-версії Durango.

Виробник також додав в асортимент заводських доробок комплект SRT Interior Appearance Group ($2495), який включає в себе вуглепластикові обробку на приборку і дверях, кольорові акценти у вигляді кілець навколо динаміків і стелю, оббитий замшею Dinamica. Додамо, що сам кросовер Dodge Durango SRT коштує в США від $62 995 (що еквівалентно 3,6 млн рублів за поточним курсом).