Модель Chevrolet Tahoe в Росії додала в потужності і ступенях

Модель Chevrolet Tahoe в России прибавила в мощности и ступенях

У Росії в минулому році було продано 648 екземплярів Chevrolet Tahoe. Це навіть менше, ніж показник спорідненого Эскалейда (818 штук).

В
слід за оновленим позашляховиком Cadillac Escalade його побратим Chevrolet Tahoe 2018 року отримав в Росії мотор V8 6.2 зі збільшеною віддачею: тепер тут 426 «конячок» замість 409. Зауважимо, що в США стандартним мотором Tahoe є V8 5.3 на 360 сил і 519 Н•м. Агрегат 6.2 (426 к. с., 624 Н•м) там з’явився лише в 2017-му на версії Tahoe RST, а зараз є опцією тільки для старшої комплектації Premier. У нас же двигун такої потужності безальтернативний.

Модель Chevrolet Tahoe в России прибавила в мощности и ступенях

Салон у Tahoe може бути семи – і восьмиместным. Відтепер всім комплектаціям у вигляді опції доступна реконфігурована приборка. Пройшла апдейт мультимедійна система. Ще можна замовити проекційний кольоровий дисплей на лобовому склі.

Модель Chevrolet Tahoe в России прибавила в мощности и ступенях

При оновленні моделі була розширена колірна гамма кузова. До колишніх семи відтінків додані «металліки»: темно-синій Blue Velvet, бежевий Pepperdust і темно-коричневий Sable Brown.

Оновлений гігант запропонований в Росії в трьох комплектаціях: початкової LE за 3 450 000 рублів (раніше купити Tahoe можна було вже за 3,37 млн), середньої LT за 4 150 000 і топової Premier (колишня LTZ) за ціною від 4 650 000 рублів. Всі варіанти відтепер комплектуються восьмиступінчастим «автоматом» (раніше був шестидіапазонний), повним приводом і заднім диференціалом з автоматичним блокуванням. А ось адаптивна підвіска Magnetic Ride Control покладена лише Прем’єру.