Марка Volvo впровадила свій перший трициліндровий мотор

Марка Volvo внедрила свой первый трёхцилиндровый мотор

Новачок в сімействі Drive-E побудований за таким же модульним принципом, як і «четвірки». Поки він агрегатується тільки з шестиступінчастою «механікою», а з восьмидиапазонным «автоматом» подружиться в 2019 році.

Н
аддувный трициліндровий двигун T3 об’ємом 1,5 л видає 156 л. с. при 5000 оборотах і розвиває 265 Н•м. Цей мотор вже отримав в Європі кросовер Volvo XC40 і розмінює з ним сотню за вісім секунд. Максимальна швидкість — 200 км/год, Витрата бензину в змішаному циклі — сім літрів на 100 км. Базова ціна такої машини — 33 820 євро (2,4 млн рублів).

Марка Volvo внедрила свой первый трёхцилиндровый мотор

«Новий двигун — найважливіша розробка моделі XC40 і компанії Volvo в цілому. Компактний мотор забезпечує гнучкість, якої ми потребуємо, щоб запропонувати більше вибору як по продуктивності, так і по стилю», — пояснив Олександр Петрофски, директор проекту XC40.

Перша в більш ніж 90-річної історії Volvo «турботройка» з безпосереднім уприскуванням необхідна шведам на вході в компактний SUV-сегмента. Мотор спочатку заточений для роботи у складі гібридної силової установки Twin Engine. Російський офіс Volvo повідомив, що в нинішньому році трехцилиндровой «сороковки» у нас не буде точно, а далі подивимось. Молодший кросовер повинен вийти на наш ринок в квітні.