Марка Porsche подвоїла витрати на електрифікацію

Марка Porsche удвоила расходы на электрификацию

Офіційно підтверджено, що серійний електрокар Porsche Mission E успадкує характеристики концепту (на фото). Це означає потужність 600 л. с., розгін до сотні за 3,5 с, запас ходу в 500 км по циклу NEDC і зарядку батареї на 80% за 15 хвилин.

Н
аблюдательный рада Porsche на його останньому засіданні вирішив до 2022 році витратити на електромобілі та гібриди шість мільярдів євро замість раніше виділених трьох. Голова правління Олівер Блюм назвав новий план розвитку безпрецедентним. З додаткової суми близько 500 млн буде витрачено на розробку варіантів моделі Porsche Mission E. Приблизно один мільярд піде на «озеленення» існуючої лінійки машин. У кілька сотень мільйонів обійдеться розширення виробничих потужностей. Ще 700 млн спрямують на розвиток нових технологій, інфраструктуру і «розумну мобільність» .

Марка Porsche удвоила расходы на электрификацию

Гібридну братію Porsche очолює хетчбек Panamera Turbo S E-Hybrid. В Європі цю версію вибирають 60% покупців Панамери, а, наприклад, у Скандинавії — 90%.

В Цуффенхаузене, де буде випускатися Mission E, в даний час будуються нові фарбувальний і складальний цехи, розширюється завод з виробництва двигунів. Дослідницький центр в Вайсахе скоро отримає додаткові інвестиції. Крім того, швидко розвивається пан’європейська мережа зарядних станцій Ionity, яку VW Group створює разом BMW, Даймлером і Фордом.