Локалізовану модель Skoda Kodiaq розширить число версій

Локализованная модель Skoda Kodiaq расширит число версий

У Нижньому Новгороді Kodiaq приєднався до моделей Volkswagen Jetta, Skoda Octavia і Skoda Yeti. Для запуску Кодиака були зроблені інвестиції в розмірі 87,5 млн євро. Випуск організований по повному циклу.

До
компанія Volkswagen Group Rus оголосила про старт виробництва моделі Skoda Kodiaq на заводі «Групи ГАЗ» в Нижньому Новгороді. Локалізація дозволить швидше реагувати на запити ринку, зокрема, коригувати комплектації. Наприклад, нам незабаром обіцяний Kodiaq з мотором 1.4 і переднім приводом, а значить, більш доступний варіант. Ще діапазон потужностей буде починатися зі 125 сил. Нагадаємо, що на даний момент в російському каталозі марки числяться тільки повнопривідні версії кросовера, а найслабший Kodiaq поки що — це 150-сильний.

Локализованная модель Skoda Kodiaq расширит число версий

Частина інвестицій, запевняє виробник, призначалася для адаптації системи контролю якості. А співробітники заводу проходили навчання на заводах Шкоди в Квасинах і Млада-Болеславі.

Зараз Kodiaq коштує від 2 017 000 рублів. Стільки компанія просить за повнопривідний автомобіль з 150-сильною «турбочетверкой» 1.4 TSI і шестиступінчастим «роботом» DSG. На тлі однокласників поріг входу виглядає високим, проте, вже «база» передбачає 17-дюймові легкосплавні колісні диски, безключовий доступ, підігрів лобового скла, керма, сидінь спереду і ззаду, світлодіодні фари, датчики паркування по колу, двозонний клімат-контроль, моніторинг сліпих зон дзеркал і шість подушок безпеки.

Локализованная модель Skoda Kodiaq расширит число версий

При виборі машини Kodiaq нерідко порівнюють з родичем Тигуаном, хоча за розмірами «чех» відповідає зовсім не йому, а розтягнутому Тигуану Allspace, який на наш ринок добереться лише до осені.

Навіть до початкової (на даний момент) комплектації Ambition Plus можна докупити третій ряд сидінь за 51 900 рублів, і це великий плюс у боротьбі з конкурентами, більшість з яких третій ряд не пропонує (замінити Кодиака в цьому плані можна на Kia Sorento Prime або Peugeot 5008). До речі, на автошоу в Женеві компанія покаже Kodiaq в топовому виконанні L&K. Але терміни його появи у нас поки не визначені.