Купе Mazda RX-8 відкликані в Росії через ризик загоряння

Спорткупе Mazda RX-8 отозваны в России из-за риска возгорания

Схоже, за всю історію моделі Mazda RX-8 в нашій країні було реалізовано 1997 примірників. Саме стільки машин пройшло перевірку в 2016-му у зв’язку з ейрбег фірми Takata.

В
наслідок недостатньої теплоізоляції можливий перегрів і знос притискних кілець на поверхні паливного бака. Якщо на кільцях утворюються тріщини, вірогідні витік бензину і загоряння. З такої причини у нас під відгук потрапили 149 купе Mazda RX-8, проданих з квітня 2005 року по грудень 2008-го. Проблема глобальна. Наприклад, у Штатах аналогічна акція стартувала минулого літа і охопила 69 447 автомобілів.

Спорткупе Mazda RX-8 отозваны в России из-за риска возгорания

Після того як Mazda RX-8 вирушила на спокій, майбутнє «ер-іксів» туманно. Продовження обіцяв концепт RX-Vision (на фото), з’явилися надії, але потім було тільки Vision Coupe, і все.

Дилерським центрам належить провести цілий комплекс неоплачуваних власниками робіт: замінити притискні кільця, встановити теплоізоляційні накладки на бензобак і, при необхідності, модифікувати корпус паливного фільтра. Чекати запрошення на ремонт не обов’язково. Список VIN-номерів опублікований на сайті Росстандарту.