Купе Ferrari 488 Pista отримало самий потужний V8 в історії марки

Купе Ferrari 488 Pista получило самый мощный V8 в истории марки

Перед нами ідеологічний спадкоємець спеціальних моделей Ferrari 360 Challenge Stradale, 430 Scuderia і 458 Speciale.

З
амий ультимативний дорожній варіант Ferrari 488 отримав приставку до імені зовсім не GTO або Speciale, як передбачалося раніше. До Женеви компанія привезе купе по імені Ferrari 488 Pista («трек» по-італійськи). Порівняно з вихідною моделлю 488 GTB, новий суперкар став легше на 90 кг. Його суха маса дорівнює 1280 кг (з «легкими» опціями). Автомобіль також на 50 «конячок» могутніше оригіналу: тут 720 к.с. при 8000 об/хв. А крутний момент «битурбовосьмерки» 3.9 був піднятий на 10 Н•м (до 770 при 3000 об/хв).

Купе Ferrari 488 Pista получило самый мощный V8 в истории марки

Звук двигуна в цій версії 488-й голосніше і іншої по тональності, ніж на исходнике, як того вимагає спеціальна модель.

Час розгону з нуля до сотні у 488-й скоротилася з трьох секунд до 2,85 c. Ще помітніше різниця в прискоренні 0-200 км/год — тепер воно займає 7,6 замість 8,3. Максималка купе зросла з 330+» до «340+» км/ч. Втім, крім сухих цифр для таких проектів завжди були важливі відчуття від водіння. Компанія пояснює, що використовувала шасі, двигуні і аеродинамічних компонентах напрацювання по гоночним 488 GTE і 488 Challenge, щоб навіть непрофесіонал за кермом міг демонструвати «бездоганну роботу і на дорозі, і на треку».

Купе Ferrari 488 Pista получило самый мощный V8 в истории марки

На підлозі — алюміній, на тунелі — голий вуглепластик, замість кришки ящика рукавички — наглухо закрита стінка. Це не тільки данина «гоночному настрою» нової моделі, але і спосіб заощадити ще сотню-іншу грамів ваги.

Перекроєний ніс купе Ferrari 488 Pista отримав вигнутий повітропровід S-Duct, а також новий бампер з повітроводами, оптимізованими за зразком гоночних 488-х. були Змінені розмір, форма і розташування заднього спойлера. В результаті притискна сила на високій швидкості, порівняно з вихідним 488 GTB, зросла на 20%.

Купе Ferrari 488 Pista получило самый мощный V8 в истории марки

Гоночні смуги є частиною образу. Більш спортивний вигляд, ніж у простого 488-го, новачкові надають і контрастні деталі аеродинамічного оперення, а також трохи піднятий спойлер, візуально відокремлений від кузова за рахунок чорних вентиляційних решіток.

Крім того, «треку» інженери подарували нове покоління системи контролю кута ковзання Side-Slip Angle Control 6.0, в яку інтегровані інші електронні пристрої: протибуксовна система F1-Trac, електронний задній диференціал E-Diff3, адаптивна підвіска з магнитореологической рідиною SCM. І це не все. Вперше впроваджена нова система Ferrari Dynamic Enhancer, яка з великою точністю підлаштовує тиск в гальмівних супортах за рахунок спеціально розробленої програми. Всі ці поліпшення неминуче означають солідний стрибок у ціні проти звичайного 488-го купе, але італійці ще не оголосили прайс.