Кросовер Mitsubishi Outlander збагатився версіями 2WD

Кроссовер Mitsubishi Outlander обогатился версиями 2WD

У Росії Outlander — один з найпопулярніших кросоверів в своєму сегменті. За підсумками минулого року він знайшов 16 828 покупців, поступившись лише «ікс-трейлу».

В
числі виконань моделі Mitsubishi Outlander в Росії передньопривідне було всього одне, воно ж саме просте, Inform 2WD 2.0 CVT за 1 529 000 рублів. І якщо комусь була потрібна комплектація більш насичена, залишалося вибирати тільки з повнопривідних варіантів (від 1 689 990 і вище). Тепер на заводі в Калузі компанія запустила виробництво двох нових моноприводні версії Аутлендера: Invite 2WD (від 1 579 990 рублів) і Intense+ 2WD (від 1 699 990) з тими ж 146-сильним бензиновим мотором (196 Н•м) і варіатором.

Кроссовер Mitsubishi Outlander обогатился версиями 2WD

Комплектація Invite передбачає, серед іншого, зовнішні дзеркала з електроприводом і обігрівом, підігрів передніх сидінь і рульового колеса, кермо з шкіряною обробкою і кнопками управління аудіосистемою, системи курсової стійкості і допомоги на підйомі.

Версія Intense+ означає додавання до Invite бічних подушок спереду і эйрбэгов-шторок, подушки безпеки для колін водія та електропривід складання дзеркал, мультимедійного комплексу Mitsubishi Connect з інтеграцією смартфона і легкосплавних дисків на 18 дюймів, камери заднього виду і безключового доступу, а ще двозонного клімат-контролю.