Кросовер Mazda CX-9 встав на конвеєр у Владивостоці

Кроссовер Mazda CX-9 встал на конвейер во Владивостоке

По техніці у наших покупців вибору немає: тільки повний привід i-Activ AWD, турбомотор Skyactiv-G 2.5 T (231 к. с., 420 Н•м) і шестиступінчастий «автомат».

До
компанія «Мазда Соллерс Мануфэкчуринг Рус» сьогодні оголосила про старт великовузлового SKD-складання семимісного кросовера Mazda CX-9 у Владивостоці. Там вже випускаються Mazda CX-5 і седан Mazda 6, однак для великої «дев’ятки» (довжина — 5056 мм, колісна база — 2930) довелося модернізувати складальні ліфти і маніпулятори, організувати навчання та стажування персоналу.

Кроссовер Mazda CX-9 встал на конвейер во Владивостоке

Гендиректор підприємства «Мазда Соллерс» Дмитро Кудінов заявив, що його майданчик поетапно розвивається, ця робота йде спільно з японськими фахівцями. Зараз будується завод для випуску двигунів.

Тепер Mazda CX-9 буде проводитися у нас в обох комплектаціях Supreme (ціною від 2 890 000 рублів) і Exclusive (від 3 010 000), тобто завозити машини з Хіросіми більше немає потреби. Передбачено сім кольорів кузова. «У базі» йдуть шість подушок безпеки, світлодіодні фари, шкіряний салон, клімат-контроль, аудіосистема Bose з 12 динаміками, обігрів двох перших рядів сидінь і багато іншого.