Кросовер Hyundai Kona Electric вийде у двох варіантах

Кроссовер Hyundai Kona Electric выйдет в двух вариантах

Замість радіаторної решітки — заглушка з портом для заряджання. Логотип піднято до рівня фар і з’єднаний з ними хромованою планкою. Передній бампер оптимізований для кращої аеродинаміки. Тій же меті служать спеціальні 17-дюймові диски.

П
ервый на європейському ринку чисто електричний субкомпактний паркетник Hyundai Kona Electric отримав дві версії. Базова — це потужність 99 кВт (135 к. с., 395 Н•м), розгін до сотні за 9,3 с, максималка 167 км/ч, акумулятор ємністю 39,2 кВт•год і запас ходу в 300 км по циклу WLTP. Топова модифікація розвиває 150 кВт (204 л. с., 395 Н•м), виконує вправу 0-100 км/год за 6,7 с і завдяки більшому акумулятора (64 кВт•год) пробігає без підзарядки 470 км. Гранична швидкість у неї рівно та ж.

Електрична Kona на 15 мм довше бензинової (4180) і на 20 мм вище (1570). Ширина і колісна база однакові — 1800 2600 мм Об’єм багажника без зарядного обладнання — 373 л, з них — 332. Покупці зможуть вибирати з 21 варіанти комбінованої забарвлення кузова.

Кроссовер Hyundai Kona Electric выйдет в двух вариантах

Найпомітніша відмінність в інтер’єрі — масивний центральний тунель, зібрав на собі всі кнопки. Найбільш важлива інформація відображається на приборку, семидюймовим екрані, є і проекційний дисплей. Передні сидіння оснащені електричним регулюванням (вісім положень), обігрівом, вентиляцією, а водійське — поперековим підпором в двох позиціях.

При швидкій зарядці обидві батареї наповнюються на 80% за 54 хвилини. Стандартного пристрою для 100-відсоткової підживлення потрібно шість і дев’ять годин відповідно. Безпека забезпечує новий передовий комплекс Smart Sense з адаптивним круїз-контролем і автоматичним гальмуванням. За онлайнові сервіси відповідає медіацентр Display Audio з підтримкою інтерфейсів Apple CarPlay і Android Auto. Навігаційна система забезпечена 3D-картами і функцією Lifetime Mapcare з безкоштовними щорічними оновленнями софта… В Європі продажі почнуться після прем’єри моделі в Женеві. Завозити електричну Кону в Росію Hyundai не планує.