Кросовер Chery Tiggo 8 приїде до нас не раніше 2019 року

Кроссовер Chery Tiggo 8 приедет к нам не раньше 2019 года

За вигляд «вісімки» відповідає новий шеф-дизайнер Chery Стів Юм, який вступив на посаду влітку минулого року. За його словами, тут втілена концепція «Життя в русі»: безперервна еволюція природи і людства. Габарити машини поки невідомі.

М
світова прем’єра флагманського кросовера Chery Tiggo 8 відбудеться на Пекінському мотор-шоу, яке відкриється для преси 25 квітня. Китайські ЗМІ вже змогли оцінити екстер’єр моделі, але в семимісцевий салон їх не пустили. Ясно, що концепт Chery Tiggo Coupe залишився не у справ. Зовні машина дуже схожа на Exeed TX для Європи, тільки нутрощі у них різні: у Иксида це новітня платформа M3X, а у «вісімки» — перевірена Tiggo 7 «візок» T1X. Є у новачка від Chery повний привід, невідомо.

Кроссовер Chery Tiggo 8 приедет к нам не раньше 2019 года

Офіційно ніяких характеристик не оприлюднено. Якщо вірити китайським журналістам, Tiggo 8 отримав бензиновий турбомотор потужністю 1.5 147-152 сили (210 Н•м), шестиступінчастою «механіка» і «робот» з двома зчепленнями. Також згадуються «атмосферник» 2.0 (122 л. с.) і гібридна версія.

У московському офісі Chery нам розповіли, що у великого Tiggo є всі шанси вийти на російський ринок, адже три ряди сидінь входять в моду. Однак перед цим модель повинна надійти в продаж на батьківщині, пройти там «обкатку» на предмет виявлення та виправлення дитячих хвороб. Потім — непроста сертифікація з системою ЕРА-ГЛОНАСС в нашій країні. Тому кросовер добереться до РФ тільки у другій половині 2019 року, якщо не буде нових економічних катаклізмів. При сприятливому розкладі виробництво локалізують на заводі Derways в Черкесске.