Кросовер BMW X7 здасться на публіці в листопаді

Кроссовер BMW X7 покажется на публике в ноябре

Великі вертикальні «зябра» на бамперах і крилах, один із суперечливих елементів концепту, в серії зникнуть. А в іншому машина нагадує вересневий прообраз.

З
амысел створити модель крупніше BMW X5, тобто семимісний BMW X7, представники компанії озвучили ще у 2010 році, а ранні прототипи вийшли на дороги у 2013-м. Але тільки в кінці минулого року з конвеєра заводу в Спартанберге почали сходити передсерійні екземпляри. Однак офіційної прем’єри моделі нам ще доведеться почекати. За даними видання Autocar, вона відбудеться в листопаді 2018-го, на автосалоні в Лос-Анджелесі.

Кроссовер BMW X7 покажется на публике в ноябре

Якщо судити по шоу-кару, в довжину «ікс-сьомий» налічуватиме 5020 мм, в ширину — 2020, у висоту — 1800, а колісна база складе 3010 мм. Навряд чи в серії ці значення поміняються істотно.

Легко передбачити використання тут модульної задньопривідної платформи CLAR, як у останньої «сімки» або нового «ікс-п’ятого», однак глава BMW з маркетингу Ян Робертсон уточнив, що мова йде не про банальне зміні довжини колісної бази: у позашляхового гіганта під оболонкою маса своїх оригінальних деталей.

Кроссовер BMW X7 покажется на публике в ноябре

Версії «ікс-сьомого» з шістьма і вісьма циліндрами під капотом повинні вийти на ринок першими, а пізніше можна очікувати чотири і дванадцять циліндрів.

Кроссовер BMW X7 покажется на публике в ноябре

Цей сторонній малюнок лише приблизно показує, чого варто чекати від «ікс-сьомого» в плані зовнішності.

Про двигунах ми вже розповідали, так і їх асортимент легко уявити, орієнтуючись на старші седани марки. Виділимо лише найцікавіші очікувані варіанти. У «ікс-сьомого» з’явиться дволітрова 326-сильна (400 Н•м) бензоэлектрическая установка з зарядкою від мережі, запозичена у побратима-седана 740e iPerformance. А враховуючи заяву Робертсона про «всій розкоші і технологіях сімки», досить імовірний і «підігрітий» варіант BMW X7 з дванадцятициліндровим 610-сильним (800 Н•м) турбомотором 6.6 від M760Li xDrive (такий кросовер, швидше за все, отримає приставку M60i до індексу).