Концептуальний седан Volkswagen I. D. Vizzion відмовився від керма

Концептуальный седан Volkswagen I.D. Vizzion отказался от руля

Малоймовірно, величезний отвір без центральної стійки доживе до серії, а ось салон з чотирма роздільними кріслами — цілком.

До
компанія Volkswagen продовжила нарощувати сімейство концептів I. D., яке згодом переросте у самостійну лінію серійних електрокарів на платформі MEB. Слідом за хэтчем I. D., мікроавтобусом I. D. Buzz і кросовером I. D. Crozz на світ ось-ось з’явиться седан I. D. Vizzion. Поки виробник виклав тільки його ескізи, але живий прототип буде представлений вже в березні на Женевському автосалоні.

Концептуальный седан Volkswagen I.D. Vizzion отказался от руля

На ілюстрації седан, хто вдає ліфтбек, не виглядає особливо великим, але від бампера до бампера тут аж 5,11 м. Таким може стати наступний Phaeton?

Як і в попередників, акцент в начинці зроблений на електронні системи. Повністю автоматизований рух, спілкування з машиною за допомогою голосу та жестів, інтелектуальна система розподілу тяги між осями… Сумарна віддача двох моторів I. D. Vizzion дорівнює 306 л. с. Для седана заявлений вражаючий паспортний запас ходу на одній зарядці: 665 км. За це потрібно дякувати аеродинаміку і батарею ємністю 111 кВт•год. Максималка дорівнює 180 км/ч.

Концептуальный седан Volkswagen I.D. Vizzion отказался от руля

У попередніх I. D. був кермо, хай і забирається. Тут немає навіть натяку на бублик. Мешканцям машини запропоновано спілкуватися з віртуальним асистентом, замовляючи місце призначення.

Розробники підтвердили вихід в серію компактного хетчбека I. D. у 2020-му і з короткими інтервалами Crozz і Buzz слідом за ним. Про терміни перетворення седана I. D. Vizzion в серійну модель німці поки не кажуть. Втім, і він не буде останнім в цій лінійці. За неофіційними даними, німці зарезервували для прийдешніх концептів-побратимів імена I. D. Cruiser, I. D. Freeler, I. D. Lounge, I. D. AEROe і I. D. Streetmate. Хоча не обов’язково всі вони будуть використані.