Концепт Subaru Viziv Tourer натякне на новий Levorg

Концепт Subaru Viziv Tourer намекнёт на новый Levorg

Подібну графіком ліхтарів ми бачили на торішньому шоу-каре Viziv Performance. Всього ж в серії Vision for Innovation вже налічується п’ять прототипів: Viziv-7 SUV Concept (2016 р.), Viziv Future (2015), Viziv2 (2014) і Viziv (2013).

До
компанія Subaru покаже шостого березня в Женеві концепт Viziv Tourer. Японці ні словом не обмовилися, що це за машина. Може, електричний кросовер? Швидше за все, буде представлений прототип універсала Subaru Levorg другого покоління. У його назву спочатку закладено слово Touring (від нього літери R і G). До того ж Levorg випускається з 2014 року, йому пора змінюватися і переїжджати на «візок» Subaru Global Platform.

Концепт Subaru Viziv Tourer намекнёт на новый Levorg

Універсал проводиться тільки на японському заводі в місті Ота. У себе на батьківщині модель зветься Levorg GT Tourer. Є «заряджена» версія STI.

У нинішнього Леворга справи йдуть так собі. Росіянам модель невідома, в США «сарай» теж не пропонується, а в Європі за 2017 рік реалізовано 2865 машин. Ще є Австралія, але там попит обчислюється сотнями штук. (Даних про продажі в Японії відшукати не вдалося.) Стало бути, Levorg потребує повного перезавантаження, і концепт Viziv Tourer покаже нам її рецепт.