Концепт Hyundai Kite промацає межі уяви

Концепт Hyundai Kite прощупает пределы воображения

Як не дивно, габарити Кайта вже відомі. Довжина — 3745 мм, ширина — 2235, висота — 1455, колісна база — 2580 мм Подібних проектів було не так вже й багато, приміром, це Skoda Element, Suzuki e-Survivor, Venturi America і Buggy Up!.

Е
лектрический баггі від Hyundai? Не зовсім. Концепт розроблений студентами Європейського інституту дизайну в Турині (IED) та європейським дизайн-центром Hyundai в Німеччині. Для учнів з IED це вже 14-й прототип в масштабі 1:1. (Можна згадати такі їх роботи, як Shiwa і Cisitalia 202 E.) Але інтер’єр хлопцям довелося створювати вперше, адже Kite — відкрита машина. Її прем’єра «в металі» відбудеться шостого березня в Женеві, з можливістю випробувати баггі у віртуальній реальності.

Концепт Hyundai Kite прощупает пределы воображения

По ідеї, цей Hyundai повинен не тільки їздити, але і борознити річки та озера! Ймовірно, величезні колеса наділять його плавучість, а тягу забезпечить повітряний змій (Kite, кайтсерфінг, кайтинг). Тема амфібій не спливала давно.

Ну а раз у макета є салон, значить, у ньому мають бути сидіння з ременями безпеки (їх надала фірма Sabelt) і коробка передач з керуванням «по дротах» (розробка Sila Group). Партнером по прототипированию виступила компанія Newcast Services. Ні один із прототипів від IED не отримав серійного майбутнього, зате кожен проект дозволив студентам написати дисертації для магістратури по дизайну транспорту.