Компанія Skoda розповіла про декілька моделей апдейта

Компания Skoda рассказала о нескольких апдейтах моделей

Для моделі Superb обіцяно розширення списку опцій, а навколишня підсвічування салону тепер пов’язана з режимами Driving Mode Select.

З
амым яскравим експонатом Шкоди в Женеві повинен стати концепт Skoda Vision X, передвіщає серійний субкомпактний кросовер. Але і без нього в Швейцарії буде на що подивитися. Скажімо, на рестайлінгову Фабію. І це не все. Чехи розповіли про ряд обновок на інших моделях. Наприклад, офіційно заявили про появу опціональною цифровий прибирання на Октавії, Суперб і Кодиаке (останній, як уже відомо, додатково отримає багату версію L&K і скоректує європейську моторну гамму).

Компания Skoda рассказала о нескольких апдейтах моделей

У російському представництві компанії Драйву підтвердили додавання реконфігурованої цифровий прибирання в число опцій в нашій країні — причому як на Октавії, так і на Супербі, і на Кодиаке. Це відбудеться протягом нинішнього року.

Крім того, модель Skoda Superb обзавелася новою версією двигуна 2.0 TSI на 272 «конячки». До цього моменту Супербу покладався дволітровий бензиновий агрегат лише на 220 сил з переднім приводом або 280 з повним (обидва з шестиступінчастим «роботом» DSG). Варіація на 272 сили замінить у Європі 280-сильну і комплектується повним приводом і новим семиступінчастим «роботом» з мокрими зчепленнями. Заміна пов’язана з эконормами (нова версія трохи слабкіше, але викидає менше шкідливих речовин). До речі, всі шкодовские бензинові мотори з безпосереднім уприскуванням відтепер оснащені фільтром сажі. У Росії 272-сильного агрегату 2.0 не буде, у нас в каталозі залишиться колишній 280-сильний варіант.

Компания Skoda рассказала о нескольких апдейтах моделей

З постачаннями оновленої 245-сильною «ер-ескі» в Росію наше представництво ще не визначилося. Випуск такої машини, до речі, почнеться лише влітку.

Для «запальнички» Skoda Octavia RS передбачено технічне оновлення. Потужність бензинової версії піднята з 230 до 245 сил, як було торішньої спеціальної моделі RS-245. Ще «ер-еска» обзавелася опціональним набором Challenge Plus, включає кілька нових деталей в екстер’єрі, салоні і в оснащенні. І ще один приємний бонус для Октавії RS від компанії — электронноуправляемый блокується передній диференціал VAQ.