Компанія KIA завітала в Індію з паркетником SP Concept

Компания KIA пожаловала в Индию с паркетником SP Concept

За визначенням компанії, ця модель орієнтована на молодь, яка шукає поєднання стилю, техніки та функціональності. Компакт, намальований під керівництвом Петера Шрайера, хизується повністю світлодіодним оптикою.

П
родажи автомобілів марки KIA почнуться в Індії лише у другій половині 2019 року. Однак формальний дебют в цій країні корейський бренд відсвяткував саме зараз, на автосалоні Auto Expo у Нью-Делі. Там був показаний шоу-кар SP Concept. Технічно він близький до компакту Hyundai Creta (офіційно про це ні слова), але володіє оригінальним екстер’єром. Шеф-дизайнер KIA Motors Петер Шрайер пообіцяв, що в серії автомобіль буде дуже близький до концепту.

Компания KIA пожаловала в Индию с паркетником SP Concept

Концепт красувався на стенді разом з іншими 16 машинами. Індійцям була показана практично вся глобальна лінійка марки — від крихітки Picanto до гіганта Mohave.

Коли в наступному році автомобілі Kia з’являться в індійських автосалонах, в асортименті моделей і паркетник, чиїм провісником є SP. Швидше за все, він отримає такі ж мотори, як у Креты, вже присутньої тут, тобто дизелі 1.4 і 1.6, плюс бензиновий агрегат 1.6. Момент для виходу на ринок Індії компанія вважає вдалим: за прогнозами, він увійде в число найбільших в світі протягом найближчих років. Компанія KIA вже будує завод в штаті Андхра-Прадеш, передає видання The Times of India, який розрахований на випуск 300 000 автомобілів в рік. У виробництво корейці мають намір вкласти $1,1 млрд.