Команда Бірмана навчить їздити хот-хетч Kia Ceed GT

Команда Бирмана научит ездить хот-хэтч Kia Ceed GT

Оспортивленный хетчбек Kia Ceed GT ми побачимо через рік. За чутками, він отримає дефорсований турбомотор 2.0 від Hyundai i30 N на 210-220 л. с. А поки зустрічаємо звичайний Ceed (на фотографії), продажі якого в Європі почнуться в кінці другого кварталу 2018 року.

Н
емецкий гуру їздових налаштувань Альберт Бірман і його команда працюють в концерн Hyundai-KIA не покладаючи рук. Спочатку вони займалися знаковим хетчбеком Kia Stinger, від якого наші колеги-журналісти в захваті. Потім через півроку корейці представили «заряджений» хетч Hyundai i30 N. Через вісім місяців нам показали Hyundai Veloster нового покоління, над їздовими звичками якого також працював Бірман. А в 2019-му відбудеться прем’єра ще одного хот-хетча ― це Kia Ceed GT другого покоління. Дещо про нього в інтерв’ю виданню Autocar розповів глава відділу маркетингу європейського представництва KIA Артур Мартінс.

Команда Бирмана научит ездить хот-хэтч Kia Ceed GT

У нового Сіда GT, як і у стандартного, більше не буде в гамі трьохдверної модифікації. Натомість, за чутками, версія GT постане в образі шутинг-брейку Proceed. Привід у «заряджених» машин буде тільки передні, але система стабілізації зможе імітувати роботу самоблока.

За його словами, над GT буде працювати Бірман з підопічними. Чимало тестового часу прототипи проведуть і на Нордшляйфе, де у корейського автогіганта є свій технічний центр. Топ-версія Сіда буде виділятися на тлі стандартних побратимів аеродинамічним обважуванням і спойлером на двері багажника, оригінальної гратами радіатора і 18-дюймовими колесами. Плюс обіцяють серйозну доопрацювання рульового управління і підвіски, на рівні N-машин. Але головний з силовим агрегатам Майкл Уінклер зізнався, що двигун у Сіда GT буде помітно слабкіше, ніж у i30 N, де в активі 250-275 л. с.