Хетчбек Ford Focus перетворився в дизайнерський цитатник

Хэтчбек Ford Focus превратился в дизайнерский цитатник

За чутками, в залежності від версії Focus будуть встановлювати механічну, автоматичну або роботизовану преселективную коробку передач. Привід планується передній, але, можливо, у дорогих модифікацій з’явиться повнопривідна трансмісія.

З
кожним новим поколінням Ford Focus стає все менш самобутнім зовні. Найяскравішою по частині дизайну досі залишається модель першої генерації ― чи не квінтесенція тодішнього фірмового стилю New Edge. «Другий» Focus здебільшого вийшов безликим, хоча і зберіг традиційні задні ліхтарі на стійках. А потім і цей елемент замінили оптикою зі звичайним розташуванням. Що далі? У цьому році вийде Focus четвертого покоління, але його зовнішній вигляд вже не секрет. Випадкового очевидця вдалося сфотографувати хетчбек на зйомках реклами в Португалії і відправити зображення видання Vezess. Один ракурс, але і цього досить.

Хэтчбек Ford Focus превратился в дизайнерский цитатник

Подейкують, наступний Ford Focus ST обзаведеться модернізованим дволітровим Экобустом від попередника. Але замість 250 л. с. і 360 Н•м з мотора знімуть близько 280 сил і 400 ньютон-метрів. Також у ST-версії залишиться в лінійці турбодизель.

Автомобіль постав перед нами боком, поза увагою залишилися логотипи і назва моделі. Ви б здогадалися, що це Ford Focus? Видно, що сучасна машина, але ідентифікувати конкретніше — складно. Тут і Mazda 3 ввижається, і Alfa Romeo Giulietta. Ліхтарі ж відсилають до нинішньої пятидверке Kia cee’d. Але це все смаківщина. Важливіше те, що побудований на новій модульної платформі автомобіль вийде легше, хоч і крупніше попередника. Зміниться компонування салону, який стане просторіше. У гамі двигунів будуть лише наддувні агрегати: за інсайдерською інформацією, це трициліндрові Экобусты 1.0 (100-140 л. с.) і 1.5 (150-180 л. с.), а також дизельні «четвірки» 1.5 2.0 сімейства EcoBlue (до 170 сил).