Хетч і універсал Kia cee’d змінять назву на Ceed

Хэтч и универсал Kia cee’d сменят название на Ceed

За дизайн новачка відповідає команда з Франкфурта, яка спробувала надати хетч стилістичну схожість з фастбеком Kia Stinger. Але по-справжньому спорідненими з моделями Сіда слід вважати Hyundai i30, Элантру GT і Kia Forte.

В
третьому поколінні сімейство Kia cee’d позбудеться апострофа в назві. Тепер буде просто Ceed, причому компанія пропонує розшифровку імені: Community of Europe, with European Design (європейське співтовариство з європейським дизайном). Цікаво згадати, для чого цей апостроф був потрібен — він заміняв третю «E». Слово завжди писалося малими літерами, хоча являло собою злиття двох абревіатур CEE (перевернута EEC від European Economic Community) і ED (European Design). Таким чином, «економіки» в Сіде більше немає.

Хэтч и универсал Kia cee’d сменят название на Ceed

На лютневих шпигунських знімках салон можна розглянути трохи краще, ніж на минулорічних фото. Нове тут абсолютно все. Правда, центральний дисплей з нинішніми мірками мілкуватий.

Офіційно підтверджено, що прем’єра хетчбека і «ще одного варіанту кузова» відбудеться на Женевській виставці у березні. Ми вже бачили п’ятидверку без камуфляжу і знаємо про універсал, який анонсував концепт Proceed. Проводитися Сіди будуть в Словаччині і вийдуть на ринки Європи у другому кварталі. Приїдуть вони і в Росії, проте московський офіс KIA назвати терміни запуску поки не готовий.