Група Renault привезе до Женеви автономний міський концепт

Группа Renault привезёт в Женеву автономный городской концепт

Показаний раніше досвідчений прототип Symbioz демонстрував три ключових напрямки розвитку машин: електропривод, автопілот і швидкісну зв’язок з Мережею. Але він мислився персональним автомобілем. Наступна голова — подібний апарат для каршеринга.

Б
удущее мобільності представляється компанії як поєднання приватних транспортних засобів з каршерингом. Останнє особливо актуальне у великих містах. Їх вічно поспішають мешканці вимагають безперервного конекту зі своєю «цифрового всесвіту», а от за кермо, особливо в пробках, братися не сильно жадають. Для таких користувачів французи і створили концепт EZ-GO, який буде представлений на автосалоні в Женеві.

З короткого тизера EZ-GO можна лише зрозуміти, що люди в новому сіті-каре будуть займатися чим завгодно, але не водінням.

Группа Renault привезёт в Женеву автономный городской концепт

Днями група Renault запустила 18-місячний експеримент «розумний острів» на португальському Порту-Санту. Спільно з енергетичною компанією Empresa de Electricidade da Madeira вона створила «розумну» енергомережу, що включає поновлювані джерела енергії, стаціонарні накопичувачі на основі списаних тягових батарей і 20 електрокарів з технологією V2G.

За «электромобильное майбутнє» групи в Женеві повинен «агітувати» і компакт Renault Zoe з новим мотором R110. А ще на шоу здадуться: мотор 1.3 на моделях Captur і Scenic, розроблений спільно з Даймлером; якийсь новий агрегат в лінійці флагмана по імені Talisman і нова ексклюзивна версія тієї ж моделі. Підконтрольна марка Alpine розповість у Женеві про подальший розвиток купе A110 і своєї автоспортивної програми, а Dacia представить Duster, в різних варіантах і лімітоване видання моделей Stepway.