Гігант Renault знайшов великого партнера для каршеринга в Китаї

Гигант Renault нашёл крупного партнёра для каршеринга в Китае

Нещодавно альянс створив венчурний фонд для фінансування перспективних високотехнологічних проектів. Якщо намітився союз з DiDi обернеться довгої кооперацією, напевно фонд проспонсорує і його.

А
льянс Renault-Nissan-Mitsubishi, який продав у минулому році в світі більше всіх легковиків і легкої комерційної техніки, підписав меморандум про взаєморозуміння з компанією DiDi Chuxing, провідним постачальником послуг «розумної» мобільності (райдшеринг, каршерінг, підбір попутників та інші) в Піднебесній. Сторони вивчать можливості для співпраці в області каршеринга електрокарів.

Гигант Renault нашёл крупного партнёра для каршеринга в Китае

«Потенційні можливості для бізнесу і технологій, які ми будемо вивчати з DiDi, дуже перспективні. Вони відповідає зусиллям Альянсу в області електрифікації транспортних засобів, автономії, підключення і нових послуг по мобільності», — заявив Огі Редзик, старший віце-президент альянсу.

Гигант Renault нашёл крупного партнёра для каршеринга в Китае

У компанії DiDi Chuxing є дослідні підрозділи в Китаї та США, а у сферу інтересів входить не тільки каршерінг, але й автономні машини, і управління транспортними потоками у містах.

І нові форми мобільності, і «зелені» моделі перебувають у фокусі уваги альянсу в рамках стратегії Alliance 2022. Без розвитку таких областей в епоху піку автомобілізації концернам не вижити. А заручитися в згаданих сферах місцевим партнером на такому великому ринку, як китайський, — корисно подвійно. Франко-японський автогігант нагадав, що в рамках нової стратегії має намір створити дванадцять чисто електричних моделей і вивести на ринок 40 машин з різними елементами автономного руху.