Гібрид Outlander PHEV обзавівся новою силовою установкою

Гибрид Outlander PHEV обзавёлся новой силовой установкой

Попереду нові світлодіодні фари, решітка радіатора, нижня частина бампера, протитуманки.

В
березні на Женевському автошоу компанія Mitsubishi Motors покаже публіці бензоелектричний кросовер Outlander PHEV 2019 модельного року. Поряд з деякими дизайнерськими коригуваннями оновлена гібридна модель повністю поміняла силову установку. Змінені і ДВС, і електромотори, і тягова батарея.

Гибрид Outlander PHEV обзавёлся новой силовой установкой

Концепт e-Evolution в Женеві відсвяткує європейську прем’єру. Нагадаємо, це електромобіль з одним електродвигуном на передній осі і два на задній. Він показує загальний напрямок розвитку «зеленої» гілки модельної гами трьох діамантів.

Нагадаємо, що Outlander PHEV в останній раз оновлювався в 2015-му, але тоді технічна начинка практично не була порушена. Тепер під капотом стоїть більш ефективний ДВС, який видає до того ж більший крутний момент (повні технічні дані ще не оприлюднені). Адже замість дволітрового агрегату з циклом Отто тут з’явився мотор 2.4 із циклом Аткінсона та електронною системою зміни фаз газорозподілу.

Гибрид Outlander PHEV обзавёлся новой силовой установкой

Ззаду злегка перероблений бампер і збільшений спойлер. Ще обновка: двоколірні багатоспицеві легкосплавні диски діаметром 18 дюймів з новим малюнком.

На 10% була збільшена потужність генератора і на ті ж 10% могутніше став задній електромотор (66 кВт замість 60), знову на 10% піднята потужність тягової батареї, а її ємність збільшена на 15% (з 12 до 13,8 кВт•год). Все це дозволяє розраховувати на кращу динаміку, більший запас ходу на електротязі і менший витрата палива в комбінованому режимі.

Гибрид Outlander PHEV обзавёлся новой силовой установкой

У салоні з’явилися нові шкіряна оббивка з тисненням, перекроєна приборка, передні сидіння з бічною підтримкою покращеної, задні вентиляційні дефлектори.

Зміна модельного року вплинула і на звичайні версії Аутлендера (такий автомобіль також буде показаний в Женеві). Зокрема, тут до колишніх режимів повнопривідної системи додані два нових: Sport і Snow. На питання про можливість появи нового Аутлендера PHEV у нас російське представництво відповіло: «В даний час постачання до нас не розглядаються».

Було — стало

Гибрид Outlander PHEV обзавёлся новой силовой установкой