Фірма Rolls-Royce визначилася з назвою кросовера

Фирма Rolls-Royce определилась с названием кроссовера

За габаритами повнопривідний Rolls-Royce Cullinan буде схожий на седан Phantom останньої генерації. У того довжина кузова варіюється від 5762 до 5962 мм, а колісна база ― від 3552 до 3752 мм. Прем’єра і старт продажів заплановано на цей рік.

В
компанії Rolls-Royce не стали ламати голову, а нам не доведеться звикати до чогось нового. Англійці остаточно визначилися з ім’ям для свого першого в історії кросовера. Як і сам проект, серійний автомобіль буде називатися Rolls-Royce Cullinan в честь самого великого алмазу в історії людства. Таким же в рамках автомобільного світу буде і британська пятидверка. За інсайдерською інформацією, клієнти зможуть замовити автомобіль з розтягнутою колісною базою, що доведе загальну довжину кузова до шести метрів. Навіть Cadillac Escalade ESV зі своїми 5,7 м меркне на тлі велетенського Роллс-Ройса.

Фирма Rolls-Royce определилась с названием кроссовера

У моделі Rolls-Royce Cullinan в списку оснащення будуть електропривод задніх і бічних дверей, мультиконтурні крісла з підігрівом, вентиляцією і масажем, а також армія електронних помічників, включаючи радарний круїз-контроль і системи моніторингу сліпих зон, утримання в смузі і нічного бачення.

Англійці розщедрилися на нову фотосесію закамуфльованих прототипів на зимових випробуваннях, але з інформації технічного спрямування повідали лише те, що Cullinan базується на новій алюмінієвій платформі, яка вже лягла в основу седана Phantom восьмого покоління і не має відношення до автомобілів BMW. Швидше за все, флагманська модель поділиться з кросовером адаптивними амортизаторами, пневмопідвіскою і активними стабілізаторами поперечної стійкості, що працюють за сигналами від стереокамери під лобовим склом. Ні дизелів, ні гібридних силових установок не очікується ― буде тільки бітурбомотор V12 6.6 в парі з восьмиступінчастим «автоматом» ZF.