Фірма Jaguar відновила виробництво гоночної баркетты D-type

Фирма Jaguar возобновила производство гоночной баркетты D-type

У 1955 році фірма Jaguar планувала зібрати 100 примірників «ді-тайпа», але фактично було зроблено тільки 75. Тепер компанія добудує відсутню чверть сотні.

Про
тделение Jaguar Classic продовжує радувати шанувальників Ягуарів п’ятдесятих-шістдесятих років. Після відновлення складання, нехай і обмежену, таких шедеврів минулого, як спорткар Jaguar E-type і родстер XKSS, британці повернули до життя Jaguar D-type. І це не стилізована репліка. Машина побудована за оригінальної специфікації, і перед нами відновлення перерваного 62 роки тому випуску.

З 1955-го по 1957 рік відкритий Jaguar D-type тричі виграв марафон «24 години Ле-Мана». Машина оснащувалася рядною «шісткою» серії XK об’ємом 3,4; 3,8 і 3,0 літра залежно від року випуску (розробники пристосовувалися до змін у регламенті).

Перший прототип нової-старої класики дебютував сьогодні, сьомого лютого, на автошоу Salon Retromobile в Парижі. Компанія заявила, що замовники зможуть вибрати будь-який варіант кузова як у специфікації Shortnose 1955 року, так Longnose 1956-го. Ціна не названа, але зрозуміло, що вона буде відчутно нижче, ніж ціни на раритетні D-type, виготовлені шість десятиліть тому. Наприклад, зразок, на якому був виграний Ле-Ман в 1956 році, кілька років тому пішов з аукціону за $21,78 млн.

Фирма Jaguar возобновила производство гоночной баркетты D-type

Нові «ді-тайпы» для клієнтів будуть збиратися вручну з максимальним дотриманням «історичних» технологій. У команди є повний доступ до креслень і записів розробників оригіналу.

«Jaguar D-type — один з найбільш знакових і красивих спорткарів всіх часів, з видатним досягненням у найскладніших перегонах. І він такий же ефектний сьогодні. Продовження історії D-type, завершення його запланованого виробництва — один з тих проектів, шанс на який дається раз у житті. Наші фахівці світового класу в Jaguar Land Rover Classic з гордістю його реалізують», — заявив директор відділення Тім Хэнниг. Додамо, що відділення ще відновлює позашляховики Land Rover Series I і класичні Рейндж Ровери, а нещодавно показало лімітований Defender Works V8 70th Edition, хоча сам Defender давно знятий з виробництва.