Дизайн паркетника Junpai T086 доручили італійцям

Дизайн паркетника Junpai T086 поручили итальянцам

Це представник середньорозмірного сегмента. Довжина — 4500 мм, колісна база — 2700, дорожній просвіт — 182 мм. Одним з головних конкурентів T086 вважається Changan CS75.

До
компанія FAW продовжує оптимізацію своїх численних брендів. Після Hongqi прийшла черга марки Junpai. Її нова модель T086 за стилем сильно і вигідно відрізняється від попередніх кросоверів, таких як Besturn X80 (вже продається в Росії) і Junpai D60 (скоро з’явиться у нас). Справа в тому, що дизайн був відданий на відкуп неназваною студії з Італії. Паркетник вийде на китайський ринок у третьому кварталі 2018 року.

Дизайн паркетника Junpai T086 поручили итальянцам

Спереду тут стійки McPherson, а ззаду торсіонна балка. Повного приводу, швидше за все, немає. Світлодіодна Оптика. В якості опції будуть запропоновані 19-дюймові колеса.

Кросоверу виділено новий бензиновий турбомотор 1.2 (143 к. с., 204 Н•м). Він агрегатується з шестиступінчастою «механікою» і семидиапазонным «роботом» з двома зчепленнями. Поки модель є передсерійної, тому інтер’єр до показу не готовий, та й T086 — не остаточна назва. Прем’єра, очевидно, відбудеться в квітні на Пекінському автошоу, а виробництво буде налагоджено в Тяньцзіні.