Бюджетний седан Honda Amaze змінив покоління в Індії

Бюджетный седан Honda Amaze сменил поколение в Индии

У новому образі індійцям бачаться риси моделей Accord і Civic, що маркетологам, звичайно, на руку. Довжина через податкових пільг повинна залишитися незмінною (3990 мм). Але з заміною «візки» могли помінятися ширина (зараз 1680), висота (1505) і колісна база (2405 мм).

М
світова прем’єра четирехдверка Honda Amaze другого покоління відбулася на автошоу Auto Expo у Нью-Делі, тому що Індія — головний ринок для розробленої в Таїланді моделі. Седан переїхав на нову платформу: вона довше і ширше попередньої. Але головне, що повинні зацінити індійці, — це серйозно реформований дизайн, а також вперше з’явився дует варіатора і дизеля 1.5, який раніше працював тільки з п’ятиступінчастою «механікою». Бензинова атмосферна «четвірка» 1.2 залишилася в строю і раніше дружить з обома коробками.

Бюджетный седан Honda Amaze сменил поколение в Индии

Про новачка даних офіційних даних майже немає. У поточного седана спереду знаходяться стійки McPherson, ззаду торсіонна балка. Привід, зрозуміло, тільки передній. Бензиновий двигун видає 88 к. с., 109 Н•м «на ручці» і 90 л. с., 110 Н•м з варіатором. Дизель розвиває рівно 100 сил і 200 Н•м.

Бюджетный седан Honda Amaze сменил поколение в Индии

Центрального сенсорного дисплея у седана раніше взагалі не було. Щоб його розмістити, передню панель довелося перекроїти повністю. Замість трьох колодязів приладів тепер два. Ще тут нові кермо і блок клімат-контролю.

Стара Honda Amaze продавалася за цінами від 558 251 рупії (506 тисяч рублів) і в лютому 2015-го була визнана бестселером марки в Індії. Однак потім популярність стала швидко танути, і нині в лідери вибився седан Suzuki Dzire. Не схоже, щоб хондівці готові серйозно битися в бюджетному сегменті. Їм цікавіше просувати «більш преміальні» моделі. За 2017 рік марка реалізувала в країні 178 755 машин (+15%), але хоче продавати по 300 000 штук. Для досягнення цієї мети компанія планує запустити не менше шести нових продуктів протягом наступних трьох років.

Історія

Бюджетный седан Honda Amaze сменил поколение в Индии

Перше покоління моделі називалося Honda Brio Amaze, оскільки являло собою хетчбек Brio з «пришитим» багажником. Диспропорції відразу кидалися в очі, тим не менш седан з помпою вийшов на ринки Таїланду та Індії в 2013 році. Так само як і п’ятидверного донора, машинку укомплектували бензиновим мотором 1.2 (88-90 л. с.) і дизелем 1.5 (100 сил). З ними агрегатувалися п’ятиступінчаста «механіка» і варіатор.

Бюджетный седан Honda Amaze сменил поколение в Индии

Навесні 2016 року і Amaze, і Brio пережили рестайлінг, який був важливіше для хетчбека, не менявшегося шість років. Оновлення звелося до зміни оптики, решітки, бамперів і реорганізації архітектури салону.