Вісім моделей Мерседеса в Росії викликані на ремонт

Восемь моделей Мерседеса в России вызваны на ремонт

Попередній відгук великої кількості моделей, включаючи кросовер GLA (на фото), був оголошений у жовтні 2017-го, а до цього глобальна кампанія відбулася в березні. Причини дуже різні.

З
ервисная акція торкнулася 6639 автомобілів, реалізованих з 2012-го по 2017 рік. Це класи A, B, C і E, а також CLA, GLA, GLK і GLC. Проблема в тому, що водійська подушка безпеки може спрацювати через електростатичного розряду. Всьому виною збіг двох обставин: пошкодження підрульовий спіралі всередині колонки і поганого заземлення компонентів проводки.

Восемь моделей Мерседеса в России вызваны на ремонт

Так контактна спіраль виглядає на C-класі. Спрощено кажучи, це шлейф, що з’єднує кермо з бортовими системами. Скручений він для того, щоб дроти не рвалися при повороті керма.

Перший тривожний дзвіночок — загорівся індикатор SRS подушки безпеки. Ще може перестати працювати звуковий сигнал. Якщо це сталося, краще негайно звернутися до свого дилера. Якщо ні, слід звіритися з переліком VIN-номерів на сайті Росстандарту або почекати запрошення на безкоштовний ремонт. Аналогічний відгук у Великобританії торкнувся 400 000 Мерседесів. Там перевірка і доробка рульової колонки займають близько години.