Трьохдверний Range Rover SV Coupe поповнить число раритетів

Трёхдверный Range Rover SV Coupe пополнит число раритетов

У даний момент гаму «просто» Рейнджей вінчає виконання SVAutobiography (на фото), в тому числі його длиннобазная версія LWB. Здавалося б, куди ще розкішніше? Навесні дізнаємося.

Ш
естого березня в Женеві буде представлено «перше в світі повнорозмірне позашляхове купе» Range Rover SV Coupe. Підрозділ SVO, яке збере в Уорикшире вручну 999 унікальних машин, називає їх дводверними. Мовляв, багажна стулка не вважається. «Перший» Range Rover зразка 1970 року був саме таким. Потрібно віддати йому данину поваги на 70-річному ювілеї компанії Land Rover. Поки опубліковано лише одне фото інтер’єру.

Трёхдверный Range Rover SV Coupe пополнит число раритетов

Цікаво, яких жертв вимагає вся ця краса, оскільки забиратися на задні сидіння стане складніше. Передні крісла повинні проявити чудеса гнучкості, щоб звільнити прохід. А адже на їх спинках висять дисплеї…

Трёхдверный Range Rover SV Coupe пополнит число раритетов

Оригінальний Range Rover на статус купе не претендував. Чи То справа тепер. «Притискати» дах на кормі дизайнери не стали. Вся купеобразность звелася до уявної двухдверности, яку маскировщики під час тестів зуміли майстерно приховати. Можна, наприклад, подумати, що п’ять дверей, і задні відкриваються проти ходу.

Офіційне опис інформацією не балує: «Привабливий дизайн кузова, витончений інтер’єр, бездоганна і безкомпромісна вишуканість, першорядне увагу до деталей, поєднання незрівнянної розкоші і рідкості». Сказано, що обмежений тираж розійдеться по всьому світу. Щоб дізнатися, скільки позашляховиків Range Rover SV Coupe добереться до Росії і за якою ціною, треба дочекатися прем’єри.