Шоу-кар Lexus LF-1 Limitless передбачив новий флагман

Шоу-кар Lexus LF-1 Limitless предвосхитил новый флагман

Своїм виглядом машина зобов’язана каліфорнійської студії Calty Design Research, яка уподібнює результат выкованному японського меча катане. Довжина кросовера — 5014 мм, ширина — 1986, висота — 1605, колісна база — 2974 мм. За габаритами тут близький Lexus RX L.

Б
езлимитность, заявлена в назві концепту Lexus LF-1 Limitless для Детройта, може означати як раз межа. А саме — обмеження терміну життя флагмана марки, великого рамного позашляховика Lexus LX. Адже в описі шоу-кара чорним по білому написано: flagship luxury crossover. Немає розпливчатого поняття SUV. Довгожителю «ель-иксу», який не змінював покоління з 2007 року, є чого боятися. Фанатів офроуда в світі більше день від дня не стає. Навпаки, повняться ряди тих, хто і по асфальту їздить на круїз-контролі, вибираючи «нестримну розкіш». У таку аудиторію і мітить Lexus.

Шоу-кар Lexus LF-1 Limitless предвосхитил новый флагман

По ідеї, форми перетікають від корми до носа і назад подібно до розплавленого металу. Американці напевно здивувалися відсутності хрому, на що у японців готовий відповідь: вітальне освітлення на світлодіодах сяє яскравіше. Спойлер на задніх дверях розділений заради повністю прозорого даху.

Американським естетам запропоновано побачити в профілі контури пляшки коли і пов’язане з ним нагадування про масл-кари. До речі, діаметр коліс — 22 дюйма.

Шоу-кар Lexus LF-1 Limitless предвосхитил новый флагман

Салон дотримується японської традиції гостинності: «Ті, хто ззаду, отримують ті ж місця, що і спереду». В обробці інтер’єру використані рожеве золото, мідь, натуральне дерево і декількох видів шкіри, в тому числі перфорованої. Застосована хитра світлодіодне підсвічування.

Так, усередині лише чотири крісла, хоча могло бути і три ряди сидінь. Цікаве рішення з заміненими камерами бічними дзеркалами: їх копії у вигляді дисплеїв сидять по краях передньої панелі. Всі органи управління, крім кнопки запуску двигуна, що знаходяться на кермі. Заявлені чотиривимірна навігація, накази голосом і жестами, автопілот в режимі Chauffeur. Питання з силовими агрегатами Lexus LF-1 Limitless вирішено «безмежне»: бензин, гібрид, водень, електрокар. Можливо все, але тільки не дизель або природний газ.