Різні батарейні моделі Infiniti вийдуть в 2021 році

Различные батарейные модели Infiniti выйдут в 2021 году

Не дарма у концепту Q Inspiration вихлоп зроблений непомітним. За задумом авторів, легковики, «натхненні» цим шоу-каром, отримають різні за типом «зелені» силові установки.

П
оследніє концепти Infiniti, такі як Q Inspiration, віщують зміна дизайнерського мови марки, а також пропорцій та динаміки моделей, які підуть пліч-о-пліч зі змінами в технічній начинці. Шоу-кар був оснащений мотором із змінним ступенем стиснення VC-Turbo, проте на виставці в Детройті представники фірми розповіли і про майбутню електрифікації. Особливо цікаво заяву про створення гібрида послідовного типу (нагадаємо, що звичайні гібриди для Infiniti не в новинку).

Крістіан Менье, віце-президент з маркетингу: «Infiniti впровадить електропривод з 2021 року, включаючи електрокар і систему e-Power». Франсуа Бенкон, віце-президент по стратегії: «Застосування батарей вперше для Альянсу дозволить підняти продуктивність e-Power на такий рівень». Альфонсо Альбайса, креативний директор Ніссана: «Автомобіль стане еталоном». Карім Хабіб, директор по дизайну Infiniti: «Нові технології важливі і для дизайну — це фантастична можливість для нас».

Як зрозуміло з заяв менеджерів, Infiniti створить свою варіацію установки типу e-Power. У ній порівняно невеликий бензиновий мотор не з’єднаний трансмісією з колесами, а обертає лише генератор для підзарядки тягової батареї. Водій сприймає такий автомобіль практично як електрокар, але при цьому послідовний гібрид не настільки сильно залежить від зарядної інфраструктури.

Различные батарейные модели Infiniti выйдут в 2021 году

Серійний електрокар за мотивами концепту Infiniti LE компанія мала намір вивести у світ ледь не в 2015 році, проте потім проект був заморожений.

У минулому році креативний директор Ніссана Альфонсо Альбайса говорив про появу серійного батарейного Infiniti в 2019-му, а тепер озвучений інший термін — 2021 рік. Його ж підтвердив днями гендиректор Ніссана Хірото Саикава. Зате електрокари з’являться в компанії з заряжаемыми від мережі гібридами. Фірма Infiniti оголосила, що до 2025-го двоякодвижимые моделі і чисті електрокари повинні забезпечити більше половини глобальних продажів марки. Цей план узгоджується і з наміром материнського Ніссана інтенсивно розвивати власну батарейную лінійку.