Рестайлінг приніс кросовера Jeep Cherokee новий мотор

Рестайлинг принёс кроссоверу Jeep Cherokee новый мотор

Ліворуч показано позашляхова версія Trailhawk, яка відрізняється збільшеним до 221 мм кліренсом, обважуванням з чорного пластику «по колу», примусовим блокуванням заднього диференціала, збільшеними кутами в’їзду і з’їзду (29,9 º і 32,2 º).

Про
бнародованы всі подробиці рестайлінгу кросовера Jeep Cherokee. Нові моделі не тільки решітка, фари, капот, бампери і багажна двері. Гаму двигунів поповнила бензинова «турбочетвірка» 2.0 (274 к. с., 400 Н•м), причому «атмосферники» Pentastar V6 3.2 (275 л. с., 324 Н•м) і Tigershark MultiAir2 2.4 (182 к. с., 230 Н•м) нікуди не поділися, однак про дизелі нічого не чути. У девятиступенчатого «автомата» альтернативи немає, зате софт коробки оновлено. У Росії реформований Cherokee з’явиться в другій половині нинішнього року. У нас віддача моторів, швидше за все, буде скромніше.

Рестайлинг принёс кроссоверу Jeep Cherokee новый мотор

Перероблена панель приладів і дефлектори обдування з боків. На зміненій центральній консолі зник сріблястий пластик, з’явилася ніша для зберігання смартфона. Задні пасажири отримали USB-порт. Додано варіанти обробки. Багажник став ширше на 85 мм.

Після оновлення кросовер скинув близько 90 кг. Трохи покращилися аеродинамічні характеристики. У систем безпеки відтепер більше 80 функцій. Переглянуті налаштування передньої підвіски. Салон тепер краще ізольований від шумів і вібрацій. Розширені можливості медіацентру Uconnect. Для замовлення будуть доступні п’ять нових варіантів колісних дисків діаметром до 19 дюймів. Ціни поки не оголошені.

Було — стало

Рестайлинг принёс кроссоверу Jeep Cherokee новый мотор