Проект купе Alfa Romeo 6C отримав зелене світло

Проект купе Alfa Romeo 6C получил зелёный свет

Тільки дизайнери Альфи уявляють, як буде виглядати нове купе, а нам поки залишається задовольнятися ілюстраціями, вигаданими іншими художниками.

Т
юнинг-ательє Pogea Racing, посилаючись на «надійне джерело, близьке до керівництва Alfa Romeo», порадувало шанувальників марки витоком інформації: спортивне купе Alfa Romeo 6C (на щабель вище, ніж 4C) схвалено фірмою. У тому чи іншому статусі модель з’явиться на одному з автошоу в нинішньому або, що більш імовірно, в 2019 році. Серійний випуск повинен стартувати на початку 2020-го.

Проект купе Alfa Romeo 6C получил зелёный свет

У низці прийдешніх новинок є і другий кросовер від Альфи, старший побратим моделі Stelvio. У родинної марки Maserati теж з’явиться другий паркетник. Глава FCA Серджіо Маркіонне на автошоу в Детройті заявив, що було б самогубством не розвивати бренди Maserati і Alfa Romeo, і тут, мовляв, все цікаве ще попереду.

Про технічну начинку купе 6С достовірної інформації ще немає. За логікою розвитку бренду можна припустити платформу з умовним найменуванням Giorgio (відома по седану Giulia) і наддувную «шістку» 2.9, створену в Ferrari, c потужністю 510 л. с. від Джулії Quadrifoglio. Задній привід буде за замовчуванням і повний за доплату. Не виключений і відкритий варіант моделі 6С.