Позашляховик Cadillac Escalade трохи покращився для нас

Внедорожник Cadillac Escalade немного улучшился для нас

У дизайні екстер’єру змін не сталося. Хіба що додані три кольори кузова (темно-синій, світло-сірий і бронзовий «металіки») і новий дизайн 22-дюймових колісних дисків.

До
жаль, «російський» Cadillac Escalade оновлюється не так швидко, як позашляховик для інших ринків. І от зроблено крок вперед. Двигун V8 6.2 відтепер видає не 409 сил, а 426. В Європі і США потужність до цього рівня збільшена давно. Шестиступінчастий «автомат» поступився місце восьмидиапазонному. Але в Старому Світі така заміна відбулася не вчора, а американці вже користуються коробкою з десятьма ступенями. Радує той факт, що локальне оновлення Эскалейда взагалі ніяк не позначилося на цінах. Він як і раніше коштує від 4 990 000 рублів.

Внедорожник Cadillac Escalade немного улучшился для нас

Головне нововведення тут — внутрішньосалонове дзеркало, яке відображає потокове відео з ширококутної камери на кришці багажника. Ми оцінили інновацію у кросовера Cadillac XT5 і вважали її неоднозначною. Також розширено вибір оздоблення. Приклад — чорний стелю.

Як не дивно, приріст потужності і нова коробка дозволили виграти в розгоні до сотні лише 0,1 з (тепер 6,7). Максимальна швидкість залишилася колишньою (180 км/год), як і витрата палива в змішаному циклі (13,1 л/100 км). Згідно з підсумками 2017 року, Escalade зайняв в сегменті преміальних гігантів в Росії п’яте місце з результатом 818 проданих машин, тоді як лідер рейтингу Lexus LX знайшов 5135 покупців. Сама марка Cadillac показала семивідсоткове зростання з 1274 до 1365 автомобілів.