Паркетник Ford EcoSport Storm уподібнився хижакові

Паркетник Ford EcoSport Storm уподобился хищнику

Основний колір кузова може бути світло-коричневим, білим, сірим або чорним. Спеціально для «Бурі» створено новий дизайн 17-дюймових колісних дисків.

Про
бновленный Ford EcoSport в Росії поки не з’явився, а в Бразилії він вийшов на ринок ще влітку 2017 року, але — тільки з переднім приводом. Тепер там запропоновано повнопривідник, щоб залучити до нього увагу публіки, придумано відокремлений виконання Storm. Воно відрізняється величезними літерами на решітці, які ніби служать нагадуванням про могутній «хижаком» Ford F-150 Raptor. Великі написи «Буря» є на кожусі запаски і бортах у вигляді аплікацій. Крім того, кидаються в очі обвіс з чорного пластику «по колу» і імітація сталевий захисту на бамперах. Таким агресивним зовні EcoSport не був ніколи.

Паркетник Ford EcoSport Storm уподобился хищнику

Замість задньої напівзалежної підвіски на EcoSport Storm встановлена незалежна конструкція на подвійних поздовжніх важелях зі стабілізатором поперечної стійкості. Кліренс, проте, такий же, як у передньопривідних Экоспортов в Бразилії, — 200 мм.

Паркетник Ford EcoSport Storm уподобился хищнику

У разі якщо вибір клієнта упав на колір кузова Marrom Trancoso, вставки такого ж кольору проявляться в інтер’єрі. Нічим іншим салон не відрізняється від максимальній комплектації.

Кросовер EcoSport Storm можна буде купити тільки атмосферним бензиновим мотором 2.0 і шестиступінчастим «автоматом». Працюючи на бензині, двигун видає 170 л. с., 202 Н•м, на етанолі — 176 сил і 221 ньютон-метр. Поки бразильці роблять попередні замовлення. Так як повнопривідний і прикрашений варіант — найдорожчий, ціни на нього починаються з 99 900 реалів (1 786 000 рублів). Топовий переднеприводник з тим же силовим агрегатом коштує трохи дешевше — 96 850. Базова модель з мотором 1.5 (130-137 л. с., 153-159 Н•м) оцінюється в 77 990 реалів (1,4 млн рублів).