Оновлена Skoda Fabia відсвяткує прем’єру в березні

Обновлённая Skoda Fabia отпразднует премьеру в марте

В образі додалося різких ліній і гострих граней. Такою незграбною решітки немає ні в однієї іншої Шкоди. Навіть новий Karoq виглядає спокійніше. У нещодавно призначеного шеф-дизайнера Олівера Штефані свій підхід.

Х
этчбек і універсал Skoda Fabia з 2014 року перебувають у третьому поколінні і поміняють його не скоро. На Женевському автошоу дебютує рестайлінгова модель зі «свіжими елементами дизайну і новітніми технологіями». Поки чехи розповіли лише про те, що Фабії дістануться світлодіодні фари і задні ліхтарі, а також додаткові функції з розряду Simply Clever. Імовірно, реформа буде такою ж скромною, як у ліфтбека Rapid.

Обновлённая Skoda Fabia отпразднует премьеру в марте

Поточна Fabia як третя за популярністю модель компанії користується в Європі стійким попитом — вже реалізовано більше 500 000 машин третьої генерації. Всього з 1999 року продано більше чотирьох мільйонів штук. У Росії Фабії давно немає і в найближчій перспективі не буде.

Силові агрегати, швидше за все, залишаться на своїх місцях. Нагадаємо, це бензинові двигуни 1.0 MPI (60 і 75 л. с.) та 1.0 TSI (95 і 110 сил), а також дизель 1.4 TDI (75, 90, 105 л. с.). Коробки передач — п’яти – і шестиступінчаста «механіка», семідіапазонний «робот» DSG. Однак не виключена поява в арсеналі Фабії мотора 1.5 TSI (130-150 л. с.).