Новий Mercedes-Benz G-класу прибуде до нас влітку

Новый Mercedes-Benz G-класса прибудет к нам летом

Модель стала на 53 мм довше (4715) і на 121 ширше (1881). Кліренс збільшено на шість міліметрів (241 мм). Глибина подоланого броду зросла на 10 см (до 70). Кут з’їзду колишній (30º), в’їзду — 31º (+1), рампи -26 ° (+2).

З
міни поколінь не сталося. Це чергове оновлення серії 463 зразка 1990 року. Але і слово «рестайлінг» недоречно, адже саме стиль дбайливо збережений. Дивлячись на зовнішність, позашляховик Mercedes-Benz G-класу, показаний сьогодні в Детройті, легко переплутати з попередником. Нове — все інше. Жорсткість рами сходового типу на кручення зросла на 55%, з 6537 до 10 162 Н•м/град. У роботі над шасі брали активну участь інженери Mercedes-AMG, відмовилися від підрамника. Спереду тепер незалежна підвіска на подвійних поперечних важелях. Ззаду, як і раніше, нерозрізний міст, але з чотирма поздовжніми важелями і тягою Панара.

З класикою потрібно бути обережним, і харизматичні деталі чіпати не можна. Тому ручки дверей з круглою кнопкою не змінилися, дверні петлі залишилися зовні, замки все так само брязкають, кожух із запаскою на місці. Однак, наприклад, фари відтепер світлодіодні.

Рама виготовлена з декількох марок високоміцної сталі, а крила, капот і двері виконані з алюмінію. В результаті G-ваген став легше приблизно на 170 кг, що не заважає йому важити більше двох тонн. Зате в салоні стало менше шумів і вібрацій. Є п’ять режимів руху: Comfort, Sport, Eco, Individual і позашляховий G-Mode. З їх допомогою змінюються настройки рульового управління (електропідсилювач з рейкою), адаптивних амортизаторів і силового агрегату, а також системи повного приводу з понижайкою і блокуваннями трьох диференціалів. До речі, роздатка зістикована з коробкою передач.

Новый Mercedes-Benz G-класса прибудет к нам летом

Салон G-класу ми вже вивчили. Штутгартці підкреслюють, що передні сідоки отримали додаткові 38 мм простору для ніг, стільки ж для плечей. Задні — 150 і 27 мм відповідно.

Поки представлена одна версія позашляховика — G 500 оснащена «битурбовосьмеркой» 4.0 (422 к. с., 610 Н•м) і девятиступенчатым «автоматом» 9G-Tronic. У Німеччині вона оцінена на рівні попередниці — 107 040 євро (7,3 млн рублів). Продажі почнуться в червні. Тоді ж G-клас, який, як і раніше, випускається в австрійському Граці фірмою Magna Steyr, з’явиться в Росії. Трохи пізніше дебютує модифікація G 63. Дизельних Геликов доведеться почекати близько року.

Було — стало

Новый Mercedes-Benz G-класса прибудет к нам летом