Німці готують до випуску парадоксальний Mercedes SL

Немцы готовят к выпуску парадоксальный Mercedes SL

Нинішній алюмінієвий Mercedes SL (індекс R231) випускається з 2012 року. Рестайлінг модель пережила наприкінці 2015-го. Найбільшим ринком для моделі вважається США ― 27 658 машин з 2012-го по 2017 рік. За той же період в Європі купили трохи більше 15 тисяч родстеров SL.

Р
азработкой дводверки Mercedes SL нового покоління тепер займається відділення AMG. Судячи за словами топ-менеджерів Мерседеса, це зроблено для того, щоб з самого початку прищепити моделі більш спортивний характер в порівнянні з попередником. З цією ж метою замість металевої складаний даху новинка отримає менш важкий тканинний верх. Але разом з тим німці збираються зробити SL крупніше і повернути йому посадкову формулу 2+2. Це останні 28 років ми знаємо SL як родстер, а в моделі з індексом R107, що випускалася з 1972-го по 1989 рік, салон був чотиримісним.

Немцы готовят к выпуску парадоксальный Mercedes SL

Очікується, машина нової генерації дебютує в кінці 2018-го або початку 2019 року. У списку оснащення очікуються адаптивні амортизатори, активна підвіска з гидроопорами, полноуправляемое шасі. Початкові версії будуть комплектуватися рядної «битурбошестеркой» 3.0 з безпосереднім уприскуванням.

Скоро серед Мерседесів не залишиться трансформерів з жорстким дахом. Судячи з інсайдерської інформації, для SLC не планується наступник, а Mercedes SL перетвориться в кабріолет. Він стане трохи довше, додасть в колісній базі. Але перетинів з відкритим Мерседеса S-класу бути не повинно: «ескі» повноцінний чотиримісний салон і їздові налаштування з акцентом на комфорт. А ось конкуренція з кабріолетом Porsche 911 загостриться! У заднемоторной моделі салон з схожою посадковою формулою і спортивні калібрування шасі. Правда, у таких «дев’ятсот одинадцятого» є і повнопривідні варіанти. Будуть вони у дводверки SL?

Немцы готовят к выпуску парадоксальный Mercedes SL

У Мерседеса SL R107 за повноцінними передніми сидіннями встановлювався задній двомісний диван, на якому навряд чи могли з комфортом всістися дорослі люди. Машині з тканинним верхом опціонально пропонувалася жорсткий дах. Загальний тираж моделі — 237 287 машин.

В основу «ес-еля» ляже нова задньопривідна платформа MSA з двухрычажкой спереду і многорычажкой ззаду. Кузов майже повністю зроблять з алюмінію, як у нинішнього родстера. За чутками, на SL будуть ставити бензинові двигуни з шістьма, вісьмома і дванадцятьма циліндрами. Будуть і гібридні силові установки ― з 48-вольта стартером-генератором або повноцінним електромотором. Імовірно, найбільш потужна версія буде називатися Mercedes-AMG SL 73, а її потужність складе близько 800 сил.