Названа дата прем’єри хетчбека Mercedes А-класу

Названа дата премьеры хэтчбека Mercedes А-класса

Контур фар і світлодіодні ходові вогні тут дуже схожі на ті, що у великого седана CLS нового покоління, — це вже встигло стати приводом для суперечок і жартів.

Год
етвертое покоління хетчбека Mercedes-Benz А-класу німці розкриють пізно ввечері другого лютого на спеціальному заході в Амстердамі. І лише в березні автомобіль прибуде на Женевський автосалон. Хетчбек відкриє цілу серію соплатформенников (на «візку» MFA 2), яких буде більше, ніж у минулому поколінні.

Названа дата премьеры хэтчбека Mercedes А-класса

Вигляд пятидверки вже мимоволі був розкритий завдяки фотошпигунам, а інтер’єр з парою моніторів по 10,25 дюйма кожен компанія сама показала заздалегідь.

Відомо, що автомобіль стане просторіше і отримає інтерфейс MBUX з новим рівнем розпізнавання природної мови і самонавчанням, придатний для фрази «Hey, Mercedes». Підвищиться комфорт (спереду можна буде замовити вентиляцію і масаж). Крім знайомої «зарядженої» версії A 45, яка наблизиться до 400 силам, в світ вийде проміжна А 35 на 300 сил. Ймовірно, в хот-хэтчах буде впроваджена «помірна» гібридна добавка. На протилежному кінці спектра чекаємо традиційний набір агрегатів. Серед них, крім суто мерседесовських, за неофіційними даними, повинен з’явитися абсолютно новий бензиновий мотор 1.33, розроблений в кооперації Мерседеса і Renault.