Наступний седан Kia Forte виявиться більш спортивним на вигляд

Следующий седан Kia Forte окажется более спортивным на вид

Фари і грати радіатора седана дуже нагадують ті, що недавно були помічені на новому п’ятидверному корейському Kia K3 (він же повинен обернутися таким європейським Сідом). Але бампер оригінальний.

З
едан Kia Forte третього покоління (на низці ринків Cerato) дебютує на наступному тижні (пізно ввечері 15 числа, якщо вважати по Москві) на автошоу в Детройті. Тоді розкриються всі деталі. А зараз, всього за кілька днів до прем’єри, компанія вирішила підігріти інтерес публіки за рахунок ескізів. Вони вже дають непогане уявлення про дизайн моделі, яку, за визначенням самої фірми, творці постаралися зробити візуально більш мускулистими і спортивної.

Следующий седан Kia Forte окажется более спортивным на вид

Ліхтарі з’єднані червоною смужкою, як раніше було зроблено на паркетник Sportage або фастбеке Stinger. З останнім спостерігається деяке подібність і в агресивному задньому бампері.

Крім радикальної зміни скління (віконце в передній двері зникло, а на задній стійці, навпаки, з’явилося) автори змінили загальні пропорції кузова. Попередній седан був намальований у відповідності з концепцією cab forward, а новий, навпаки, отримав кабіну, зміщену тому. (Вже не підгледіли чи корейці за розробниками нового Фокуса?)

Следующий седан Kia Forte окажется более спортивным на вид

За останньою модою салон отримав виступаючий вгору центральний дисплей. Бічні дефлектори вентиляції у вигляді «авіаційних турбін» схожі на ті, що встановлені у Стінгера по центру.

Технічно в Forte ми передбачаємо безліч перетинів з моделлю Hyundai i30 останнього покоління. Це означає модернізацію підвісок і двигунів, жорсткіший кузов з підвищеною часткою високоміцних сталей, а також сучасну мультимедійну систему з підтримкою Apple CarPlay і Android Auto. Пізніше повинен з’явитися і п’ятидверний варіант Forte.