Моделі Ford Kuga і C-Max відкликані через ризик загоряння

Модели Ford Kuga и C-Max отозваны из-за риска возгорания

Небезпека займання переслідує Кугу. У 2017 році на цю тему було два відгуку: вересневий (могла загорітися ізоляція) і червневий (перегрів форсунок омивача, займається пластик).

П
ерегрев головки блоку циліндрів може привести до утворення тріщин і викликати витік масла, чому ймовірно загоряння в моторному відсіку. З цієї причини в Росії під відгук потрапили кросовери Ford Kuga і компактвени Ford C-Max, продані з травня 2012 року по грудень 2014-го. В сумі акція торкнулася 15 670 автомобілів. Кампанія носить глобальний характер, пожежі дійсно були, є постраждалі.

Модели Ford Kuga и C-Max отозваны из-за риска возгорания

Очевидно, на C-Max доводиться зовсім невелика частка від загального числа, так як постачання моделі до нас були припинені у 2012-м. А, наприклад, в США компактвен в 2011-му увійшов у друге покоління і продається за цінами від $24 120 (1,4 млн рублів).

Для вирішення проблеми необхідна модернізація системи охолодження двигуна і оновлення програмного забезпечення. Крім того, буде встановлений датчик рівня охолоджуючої рідини з візуальним та звуковим попередженням. Автовласникам платити за все це не доведеться. Список VIN-номерів опублікований на нещодавно оновленому сайті Росстандарту, де ще тривають технічні роботи.