Марка Acura поверне моделі Type-S і побудує новий мотор

Марка Acura вернёт модели Type-S и построит новый мотор

Старий-новий шильдик з часом з’явиться на декількох Акурах, проте розробники не уточнили, на яких саме.

В
місці з показом прототипу кросовера Acura RDX нового покоління на автосалоні в Детройті представники Акури розповіли про плани щодо посилення спортивної складової іміджу марки. Зокрема, заявлено про повернення в стрій «гарячих» версій Type-S. Ці плани ідуть пліч-о-пліч з наміром запровадити на Акурах новий мотор V6 Turbo, який не буде розділений ні з однією з Хонд.

Марка Acura вернёт модели Type-S и построит новый мотор

Одна з найбільш цікавих моделей Type-S минулого — купе Acura RSX Type-S (2002-2006) з високооборотним дволітровим «атмосферником» на 203 «конячки», а пізніше — на 213 сил.

Словосполучення Precision Crafted Performance — це не тільки дизайнерська ДНК бренду, впроваджувана на останніх моделях, але і гасло, і стратегія. Тут виділимо Performance («продуктивність», «характеристики»). Один з менеджерів фірми на шоу в Детройті пояснив: ми хочемо сильніше дистанціюватися від Хонди в плані продуктивності. Версії Type-S — один із шляхів. (До речі, материнська компанія Honda теж колись використовувала позначення Type-S для «підігрітих» варіацій своїх машин.)

Марка Acura вернёт модели Type-S и построит новый мотор

Шильдик Type-S можна було побачити на купе Acura CL і седані TL різних поколінь (він же останнім і носив такий знак десятиліття тому). Враховуючи, що TL по ходу історії трансформувався в сучасний TLX, можна передбачити, що цього седану японці подарують нову версію одним з перших.

У компанії також пояснили, що суперниками майбутніх «заряджених» Акур виявляться не найпотужніші з «німців», а якісь проміжні підігріті версії «типу Мерседеса C 43». Не випадково в числі важливих завдань згадано народження нової наддувний «шістки», а не «вісімки». І тут Акура явно стане в нагоді досвід по створенню шестициліндрового суперкара Acura NSX.

Марка Acura вернёт модели Type-S и построит новый мотор

Так буде виглядати сучасний шильдик Type-S.

А на сходинку нижче розташуються «оспортивленные» варіанти A-Spec (седан TLX, приміром, вже отримав такий при оновленні минулої весни). Тут про підвищення віддачі моторів мови не йде, але можливі доопрацювання в шасі і, звичайно ж, з’являться всілякі спортивні атрибути в дизайні. Вже заявлено, що такий варіант A-Spec отримає паркетник RDX (в середині 2018-го). А у TLX крім A-Spec з мотором V6 буде і виконання A-Spec з «четвіркою» 2.4 (весна 2018). Взагалі, таке виконання буде створюватися для кожної наступної моделі Акури. А ось варіанти Type-S з куди більшим числом технічних змін, удостоять не всі автомобілі марки.