Купе Ferrari 488 GTO розкрилося на дилерській конференції

Купе Ferrari 488 GTO раскрылось на дилерской конференции

Різні прототипи GTO були помічені на тестах в минулому році.

В
березні на Женевському автошоу має відбутися публічна прем’єра однієї з найшвидших дорожніх моделей Ferrari — 488 GTO (Gran Turismo Omologato, ця приставка до імені не підтверджена, в деяких джерелах фігурує Speciale). Знімок з закритій презентації машини для дилерів потрапив в соціальні мережі, а крім того, один з учасників заходу поділився базовою технічною інформацією про моделі.

Купе Ferrari 488 GTO раскрылось на дилерской конференции

Найбільш помітна деталь з цього ракурсу: новий передній бампер зі складносурядними сплітером.

В документах компанії двухдверка згадується як Sport Special Series, однак немає вказівки, що такою ж буде товарне найменування. Зате стало ясно, наскільки сильно 488 GTO (будемо поки що використовувати цей індекс) відрізняється від вихідної версії 488 GTB. Допущений на дороги суперкар запозичив технології у гоночних родичів і максимально орієнтований на трек. У модельному ряду Ferrari 488 GTO претендує на місце, залишене пішли в історію купе 458 Speciale, і боротися за серця покупців новачкові доведеться, наприклад, з таким монстром, як Porsche 911 GT2 RS, який подолав у минулому році Нюрбургрінг за рекордні 6:47.25.

Купе Ferrari 488 GTO раскрылось на дилерской конференции

Перероблені не тільки бампери, але і капот, який отримав вигнутий повітропровід S-Duct. Капот цей, до речі, виконаний з вуглепластика, як і обидва бампера, задній спойлер.

Наддувний мотор V8 3.9 спеціально для GTO був модифікований, причому він заснований не на цивільній версії купе від 488 GTB, а на варіанті, що використовується в гоночної моделі 488 Challenge. Його потужність — не нижче 700 «конячок», деяку надбавку чекаємо і крутному моменті (на базовій дорожньої моделі — 670 л. с., 760 Н•м). Цей табун переправляється на колеса, взуті в шини Michelin Sport Cup 2, через семиступінчастий «робот» з зміненою програмою перемикань під пильним оком перенастроєною системи контролю кута ковзання Slide Slip. Радикально змінена і налаштування керма — управління сильно загострене.

Купе Ferrari 488 GTO раскрылось на дилерской конференции

Мотор для 488 GTO на 10% легше того, що варто 488 GTB. Ще одна стаття економії: 20-дюймові вуглепластикові колісні диски, які важать на 40% менше, ніж легкосплавні, що застосовуються на GTB.

У спартанському салоні Ferrari 488 GTO з’явилися гоночні крісла, алюмінієвий підлогу і вуглепластиковий тунель, а ящик рукавички зник. Порівняно з 488 GTB на 20% піднята аеродинамічна ефективність. За неї дякувати потрібно повністю перекроенную носову частину, дифузор, спроектований за образом дифузора від гоночної версії 488 GTE, активний спойлер і вентиляційні канали в задніх крилах. Коштувати 488 GTO буде помітно вище, ніж GTB, так що можна припустити більше $300 000.