Кросовер Jeep Grand Commander не вийде за межі Китаю

Кроссовер Jeep Grand Commander не выйдет за пределы Китая

«Командир» довше, ніж Grand Cherokee, — 4873 мм (+45). Але за іншими розмірами «китаєць» відстає: ширина — 1892 (-51), висота — 1738 (-64), колісна база — 2800 мм (-115).

В
недорожник Jeep Commander був відправлений на пенсію в 2010 році. Тепер його ім’я отримало друге життя. Семимісцевий кросовер Grand Commander, заснований на концепт Jeep Yuntu, вийде на китайський ринок у другому кварталі цього року. За неофіційними даними, модель ділить платформу з Cherokee. Новачкові виділений один бензиновий турбомотор 2.0 в двох варіантах форсировки — 234 і 265 л. с. В парі з алюмінієвим двигуном працює девятиступенчатый «автомат». Є повний привід.

Кроссовер Jeep Grand Commander не выйдет за пределы Китая

Зображень салону доведеться почекати, адже прем’єра відбудеться в квітні на Пекінському автошоу. Кажуть, у версії з сімома місцями використана посадкова формула 2+3+2. Можна буде обмежитися п’ятьма сидіннями. Відома розмірність шин — 235/60 R18 і 235/55 R19.

Дизельних версій не очікується, але пізніше повинна з’явитися гібридна. Виробництво моделі буде налагоджено на спільному підприємстві GAC FCA в окрузі Чанша. Продажу за межами КНР не плануються, однак не виключено, що кросовер «під США» перелицует бренд Chrysler або Dodge. Головними конкурентами Джипа Grand Commander в Китаї вважаються Toyota Highlander і Ford Edge.