Кросовер Jaguar I-Pace з’явиться в Росії в цьому році

Кроссовер Jaguar I-Pace появится в России в этом году

Творці моделі хотіли перевірити стабільність і керованість кросовера на снігу, а ще подивитися, як буде працювати його начинка на сильному холоді.

П
редсерийный прототип електричного паркетника Jaguar I-Pace, побудованого за мотивами однойменного концепту, ми бачили на дорогах минулої осені. А тепер компанія розповіла трохи про випробування когорти «ай-пейсів» на шведському полігоні Jaguar Land Rover в Арьеплуге при температурі нижче -40°C. Заодно вона оголосила дату прем’єри: у Мережі модель буде розкрита першого березня, а на публіці вона постане шостого березня, на автосалоні в Женеві.

Кроссовер Jaguar I-Pace появится в России в этом году

Вплив морозу нівелюється підключенням машини до розетки до старту (скажімо, при зарядці вночі в гаражі): батарея та інші системи наводяться в потрібну кондицію незалежно від зовнішньої температури, заздалегідь прогрівається і салон.

Автори паркетника раніше не розкривають характеристик батареї на серійної версії (в концепті був акумулятор 90 кВт•год на 500 км ходу), зате вказують, що від швидкісного порту зарядки постійним струмом її можна наповнити на 80% за 45 хвилин. Сумарна потужність електродвигунів на передній і задній осях цілком може виявитися аналогічної віддачі шоу-кара, а там було 400 сил.

Один із потенційних покупців Тоні Вестерлюнд отримав можливість особисто перевірити електрокар на замерзлому озері. Старший інженер Адам Брант пояснює, що особливу спритність машині надає можливість гнучко розподіляти тягу між осями.

Цікаво, що на російському сайті компанії вже є онлайн-форма, що дозволяє визначити свій інтерес до моделі і залишити свої координати для зв’язку. У представництві Ягуара Драйв запевнили, що серійний паркетник I-Pace буде офіційно представлений в російському каталозі марки вже в нинішньому році.