Кросовер Honda Passport нового покоління здасться в листопаді

Кроссовер Honda Passport нового поколения покажется в ноябре

У Сполучених Штатах модель Honda Passport першої і другої генерації користувалася стабільним, але не самим високим попитом. Так, з 1995-го по 2003 рік американці купили 170 789 машин. Автомобіль випускався на спільному підприємстві Subaru Isuzu в Індіані.

В
пресі ще з минулого року ходять чутки про те, що Honda відродить модель Passport. Машина першого покоління випускалася з 1993-го по 2002 рік і була результатом бедж-інжинірингу позашляховика Isuzu Rodeo. Наступник ж буде справжньою Хондою: у його основу ляже платформа від останнього Пілота. Також стало відомо, що появі пятидверки Passport нової генерації клієнти зобов’язані американським дилерам, які пролобіювали розробку машини в нішу між моделями CR-V і тим же Пілотом. І вже в листопаді 2018 року Passport покажуть продавцям на закритому дилерському заході.

Кроссовер Honda Passport нового поколения покажется в ноябре

П’ятимісний Passport будуть робити на заводі Хонди в Лінкольні (штат Алабама) разом з моделями Pilot, Ridgeline і Odyssey. Продажі стартують в 2019-м. Імовірно, за базовий Passport попросять близько $27 000. При цьому CR-V і Pilot оцінюються в $24 000 і $30 000 відповідно.

Подейкують, Honda Passport буде коротше паркетника Pilot приблизно на 150 мм, тобто довжина новинки складе близько 4,8 м. Колісна база, орієнтовно, досягне 2,75 м (у Пілота 2,82). Для порівняння, у Хонди CR-V від носа до хвоста ― 4,6 м, відстань між осями ― 2,66 м. Стійки McPherson спереду і багаторичажка ззаду, амплитудозависимые амортизатори, що складаються здебільшого з високоміцних сталей кузов, ― все це, швидше за все, буде актуально і для Паспорта. Як і дефорсований V6 3.5 з безпосереднім уприскуванням. У Пілота для ринку Нового Світу цей агрегат розвиває 284 к. с. (355 Н•м) і працює в парі з одним із двох «автоматів» ― шести – або девятиступенчатым.